04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Ligowy weekend. Wygrywamy z Janikowem!

Pierwszy zespół SKS Bałtyk Gdynia wygrywa swój mecz z Unią Janikowo 2:0. Bramki zdobyli dla naszego zespołu zdobyli w 12 minucie z rzutu karnego Michał Marczak oraz w 72 minucie po indywidualnej akcji Oktawian Skrzecz. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu:

Skład: Bartkowiak, Kaźmierczak, Garbacik, Lengiewicz, Sikorski, Gułajski, Marczak, Liberacki, Gołuński (58′ Wiśniewski), Wołowski (71′ Bohm).

SKS Bałtyk Gdynia wygrywa swoje spotkanie ligowe

Błyskawica Reda Rekowo – Bałtyk II Gdynia 0:3 (0:0)

0:1 61’ Jakub Kapuściński

0:2 82’ Oskar Kardaś

0:3 90’+2 Igor Jankowski

Skład: Leleń – Korol, Drozdowicz, Kardaś, Kapuściński – Łągwa (82’ Strzelecki), Nowicki, Brodnicki (84’ Mróz), Bohm, Ossowski – Jankowski

Juniorzy SKS Bałtyk Gdynia rozegrali swój pierwszy mecz barażowy do Ligi Makroregionalnej. Podopieczni Marka Marciniaka musieli uznać wyższość rywali z Chojnic i przegrali to spotkanie 0:6. Piłka dalej jest w grze i przed młodymi zawodnikami kolejny mecz barażowy mecz. Będzie to rewanż z zespołem Chojniczanki. Mecz rozgrany zostanie w czwartek 04/06/2021 o godzinie 14:00 w Chojnicach.

„Cały zespół wie, że zagrał poniżej swoich umiejętności. Cały czas gramy dalej i przed nami kolejny mecz barażowy. Ogromne wsparcie nasi zawodnicy otrzymali od starszych kolegów z pierwszego zespołu, którzy dodatkowo zmotywowali ich do walki. Jedziemy do Chojnic w jednym celu aby odrobić straty z pierwszego spotkania i awansować dalej”. – powiedział trener Marek Marciniak

Skład: Ponichtera Mateusz – Gębski, Ciećwierz, Siekierski, Witman, Lupa, Żyndul (36′ Strzelecki), Grota, Wiśniewski (58′ Małyszczycki), Zębrzuski (90′ Andrasz Przemysław), Ponichtera Kacper (46′ Mróz).