Baraże Liga Makroregionalna: Juniorzy Bałtyku Gdynia odpadli z rywalizacji

Juniorzy SKS Bałtyk Gdynia rozegrali rewanżowe spotkanie z Chojniczanką Chojnice w ramach baraży do Ligi Makroregionalnej. Niestety spotkanie to zakończyło się przegraną podopiecznych Marka Marciniaka 2:0.

Skład: Gackowski – Gęski (46′ Grota), Strzelecki, Formella, Korol, Ciećwierz (80′ Żyndul), Siekierski (70′ Karpiński), Mróz, Łągwa (55′ Małyszczycki), Wiśniewski (75′ Sierzputowski), Zębrzuski (60′ Ponichtera)

„Do rewanżu zespół podszedł z niezwykłą sportową złością i ambicją. W pierwszej połowie mecz toczył się pod naszą kontrolą i wyprowadzone przez nas ataki wprawiły zawodników z Chojnic w nerwowość. Szkoda, że przed przerwą bramka zdobyta przez Siekierskiego nie została zaliczona z powodu pozycji spalonej, co w całej rywalizacji okazało się naszą zmorą. Po zmianie stron zaatakowaliśmy przeciwnika wyżej, licząc się z narażeniem na kontry szybkich napastników przeciwnika. Kreowaliśmy szanse bramkowe, reagowaliśmy zmianami i walczyliśmy do ostatniego gwizdka. Brawa za postawę naszych juniorów w całych rozgrywkach, runda zasadnicza była w wykonaniu drużyny bardzo obiecująca.” – powiedział trener Marek Marciniak