04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Wystartuj w Nocnym Bieg Świętojańskim w Gdyni

Już za dwa miesiące Gdynia stanie się areną jedynej w swoim rodzaju imprezy sportowej – Nocnego Biegu Świętojańskiego. To wydarzenie, które połączy pasjonatów biegania, miłośników marszu Nordic Walking oraz najmłodszych entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Przygotujcie się na fantastyczny klimat, rywalizację i niezapomnianą noc pełną emocji i biegowej energii. Rejestracja trwa.
👉 Bieg główny na 10 km trasie
Wszystkich, którzy lubią wyzwania, zachęcamy do startu w biegu głównym na 10 km. Start i meta znajdować się będą na wysokości Polsat Plus Areny Gdynia, na ulicy Kazimierza Górskiego, a biegacze ruszą w świętojańską noc głównymi ulicami naszego miasta. Wystrzał startera zabrzmi w piątek, 21 czerwca, punktualnie o godzinie 23:59.
👉 Nordic Walking dla fanów maszerowania z kijami
Jeśli bieganie nie jest w twoim stylu, nie martw się. Możesz wystartować w marszu Nordic Walking. To doskonała alternatywa dla tych, którzy preferują spacer z kijami, a jednocześnie chcą aktywnie uczestniczyć w sportowym wydarzeniu. Ta forma aktywności pozwoli ci cieszyć się ruchem podczas magicznej atmosfery nocnej Gdyni.
👉 Bieg 2024 – każdy da radę
Kiedy wiesz, że dystans 10 km jest jeszcze zbyt długi by go pokonać, zachęcamy do startu w biegu towarzyszącym, którego długość wynosi dokładnie 2024 metry. To doskonała opcja dla wszystkich zaczynających przygodę z tą formą aktywności ruchowej, chcących poczuć klimat nocnego sportowego święta.
Biegi dla dzieci i młodzieży – rozwijamy pasję od najmłodszych lat
Nocny Bieg Świętojański to także święto dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy biegi dostosowane do ich wieku. Bieg Malucha, Starszaka, Młodzika i Juniora będą doskonałą okazją aby rozwijać pasję do biegania od najwcześniejszych lat i inspirować zdrowy styl życia.
👉 Treningi dla kobiet
Bezpłatne zajęcia dla kobiet będą doskonałą opcją, żeby nakreślić sobie cel, którym może być start w Biegu 2024. Zapraszamy na cykliczne poniedziałkowe spotkania, które kierowane są przede wszystkim dla kobiet rozpoczynających przygodę z bieganiem. Jeżeli planujesz swój udział w naszych zawodach, a nie wiesz jak się do niego przygotować, przyjdź na grupowy trening. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 przy fontannie Parku Centralnego znajdującej się w okolicy dawnego obiektu Młodzieżowego Domu Kultury.
⏺ Rejestracja trwa – dołącz do nas
Nie czekaj na ostatnią chwilę, już teraz zapisz się na Nocny Bieg Świętojański w Gdyni i weź udział w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku w naszym mieście. Bądź częścią niepowtarzalnej nocy, która połączy pasję, rywalizację i radość z aktywności fizycznej.
Do zobaczenia 21 czerwca pod gwiazdami Gdyni. Szczegóły na www.gdyniasport.pl