04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Energa Bałtyk Gdynia – Pomezania Malbork

Zapraszamy na mecz pomiędzy Energa Bałtykiem Gdynia oraz Pomezanią Malbork, który zostanie rozegramy w sobotę, 2 marca 2024, o godzinie 11:00 na NSR w Gdyni.

Bałtyk po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli ligowej miejsce trzecie, mając na koncie 35 punktów. Pomezania jest nieco niżej, bo na miejscu piątym, z trzydziestoma punktami.
Jesienią w Malborku, po ciężkim meczu wygraliśmy 0:2, po golach Krzysztofa Iwanowskiego i Sebastiana Dziadkowca. Jutro Sebastian zagra jednak przeciwko nam, gdyż ponownie został zawodnikiem klubu z Malborka.
Jak czytamy na stronach gości, w sparingach strzelili 25 bramek, a stracili 8. Rozegrali kilka ciekawych gier kontrolnych, w tym to przegrane 2:3 z trzecioligową Cartusią Kartuzy.
Nasi obrońcy musza zwrócić szczególną uwagę na Tomasza Borowskiego, strzelca 10 goli, oraz Konrada Nędzę i Mateusza Rabendę, którzy zdobyli odpowiednio 5 i 4 bramki.

Bałtyk do sobotniego meczu przystępuje zasilony trzeba zawodnikami, o których pisaliśmy już wcześniej. Radosław Stępień powalczy w środku pomocy, Damian Pikiel na boku, a Robert Hirsz w napadzie.

Drużyna prowadzona przez. znanego nam dobrze, trenera Pawła Budziwojskiego na pewno będzie chciała wziąć rewanż za porażkę u siebie. My chcemy ten mecz wygrać, bo dalej chcemy walczyć o awans do III ligi i nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów, szczególnie na własnym boisku.
Czeka nas zatem ciekawe widowisko, na które serdecznie zapraszamy nie tylko gdyńskich kibiców.

 

🏆 4 liga (pomorska), kolejka #18
🆚 Pomezania Malbork
📆 2.03.2024
🕔 11:00
🏟 NSR, Gdynia, ul. K. Górskiego 10