Energa Bałtyk Gdynia – Start Miastko 3:0 [+skrót]

W meczu rozegranym w piątkowe późne popołudnie, czy też może raczej wieczór, Energa Bałtyk Gdynia pokonał Start Miastko 3:0 (1:0). Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: Szymon Rychłowski w 11 minucie, Oskar Bohm w 81 minucie oraz Bartosz Ossowski w 89 minucie.

Godzina 20:00, bo o takiej porze rozpoczęło się spotkanie w 4. ligowym pojedynku Energa Bałtyku Gdynia ze Startem Miastko to dość nietypowy czas jak na ten poziom rozgrywek. Ale w związku z tym nie mogło być wymówek, że godzina nie pasuje.

Sam mecz bardziej ochoczo rozpoczęli biało-niebiescy. Już w 11 minucie Szymon Rychłowski wpisał się na listę strzelców. I gdy wydawało się, że Bałtyk pójdzie za ciosem, niestety nieco spuścił tonu. Gra się wyrównała.

W drugiej połowie na gole czekaliśmy aż do 81 minuty. Najpierw Oskar Bohm,  a osiem minut później Bartosz Ossowski (dla którego było to premierowe trafienie), ustanowili wynik meczu.

Energa Bałtyk Gdynia – Start Miastko 3:0 (1:0)
1:0 11′ Szymon Rychłowski
2:0 81′ Oskar Bohm
3:0 89′ Bartosz Ossowski