04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Energa Bałtyk Gdynia – Start Miastko

Tym razem zagramy w piątek, 15 września. Godzina rozpoczęcia meczu to 20:00. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie Start Miastko.
Pora rozpoczęcia tego meczu jest dość nietypowa jak na IV ligę, choć z drugiej strony to namiastka „poważnej piłki”, bo przecież np. w Lidze Mistrzów gra się mniej więcej o tej porze.
No, ale dość żartów.
Właściwie, to samo możemy powiedzieć o tym jak prezentujemy się w obecnej kampanii. Niestety wyniki nie mogą zadowalać nikogo związanego z Bałtykiem. Koniec żartów, zabieramy się za gromadzenie punktów.
3, 2, 1, Start… Miastko będzie naszym rywalem w najbliższej kolejce.
Goście zawitali do IV ligi po tym, jak z awansu zrezygnował Sokół Wyczechy (co ciekawe, klub ten zrobił to drugi raz z rzędu).
Miastczanie, po rozegraniu siedmiu serii spotkań, zajmują 16. miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 3 punkty zdobyte w pierwszej kolejce w starciu z Gryfem Wejherowo. Jednak trzeba dodać, że ze względu na remont boiska, pięć z siedmiu meczów zagrali na wyjazdach (de facto mieli nawet 6 wyjazdów, bo spotkanie Gryfem w Wejherowie zagrali formalnie jako gospodarz).
—–
🏆 4 liga (pomorska), kolejka #8
🆚 MKS Start Miastko
📆 15.09.2023
🕔 20:00
🏟 NSR, Gdynia, ul. K. Górskiego 10