Ligowy weekend

Juniorzy Bałtyku wygrali swój mecz w Wiślince z GTS II Pruszcz Gd. 33:0 (22:0). Z powodu kontuzji jednego z zawodników GTS i braku minimalnej liczby graczy drużyny gospodarzy mecz został przerwany

Skład: Drenda (46′ Gackowski) – Ciećwierz, Mielke Dawid, Gębski, Andrasz, Ponichtera, Żyndul, Karpiński, Wiśniewski, Grota, Zębrzuski (Mielke Paweł).

Bramki: Żyndul x2 (4′, 68′), Gębski x2 (5′, 35), Ponichtera x2 (6′, 23′), Wiśniewski x8 (8′, 13′, 17′, 20′, 44′, 64′, 66′, 67′), Zębrzuski x5 (11′, 14′, 18′, 25′, 36′), Grota (15′), Andrasz x5 (21′, 22′, 46′, 51′, 67′), Karpiński x4 (33′, 45′, 61′, 63′), Ciećwierz (39′), Mielke Dawid (43′), Mielke Paweł (49′, 58′)

Zespół SKS Bałtyk Gdynia występujący w klasie okręgowej „NO10.PL” rozegrał mecz wyjazdowy:
GTS Mokry Dwór vs. Bałtyk II 3:0

Skład: Bochiński – Drozdowicz, Kardaś, Kaźmierczak /kpt/, Siekierski (46 Łągwa) – Korol, Lupa (66 Reszka), Formella, Józefczak (46 Małyszczycki), Drejer – Ossowski
65 min Oskar Kardaś otrzymał czerwoną kartkę.

Trzecia  drużyna SKS Bałtyk Gdynia występująca w B klasie wygrała swoje spotkanie ligowe z

9:0 89’ Przemysław Łogiński (karny)

Skład: Ponichtera M. – Rosiński, Wyszomierski, Siekierski (64’ Łogiński), Nowak, Bieszk /kpt/, Reszka, Małyszczycki, Józefczak, Biadała (46’ Skrzypczak), Łągwa (50’ Bladowski)

Pierwszy zespół SKS Bałtyk Gdynia występujący w III lidze swoje spotkanie ligowe ze Świtem Szczecin zakończył wynikiem 2:3. Po 9. minutach nasza drużyna prowadziła 2:0. Świt Szczecin szybko zdobył bramkę kontaktową i już w 13 minucie mieliśmy wyniki 2:1. Od 21 minuty niestety zmuszeni byliśmy grać w osłabieniu po czerwonej kartce jaką otrzymał Oskar Bohm. Grę w przewadze dobrze wykorzystał zespól przyjezdny, który zdobył dwie bramki i wyszedł na prowadzenie.

Bramki:

1′ Oskar Sikorski, 9′ Michał Marczak (k)

Skład: Leleń, Garbacik, Lengiewicz, Sikorski, Gułajski (82′ Wołowski), Bohm (czerwona kartka), Marczak, Liberacki, Gołuński (65′ Buławski), Liberacki, Gołuński, Kośnik (62’Wiśniewski)