Remis po bramce w doliczonym czasie gry

Bałtyk Gdynia zremisował 1:1 z KP Starogard Gdański. Goście wyszli na prowadzenie w 35 minucie po golu Filipa Sosnowskiego. Do remisu doprowadził Igor Jankowski, który do siatki trafił w doliczonym czasie gry.

W pierwszej połowie niewiele się działo na boisku. Bardziej uczta dla koneserów niż realnych emocji i sytuacji strzeleckich. Na pierwszy strzał czekaliśmy ponad pół godziny. Uderzył Filip Sosnowski i piłka wylądowała w siatce. Kilka minut później nasz błąd w obronie mógł się źle skończyć, ale KP Starogard ostatecznie nie zdołał zakończyć akcji strzałem.

W drugiej części meczu biało-niebiescy wzięli się do pracy i pojawiły się uderzenia na bramkę. Strzelali Michał Marczak i Maciej Buławski, ale w bramce dobrze ustawiony był bramkarz drużyny gości. Następnie dwie okazje miał Igor Jankowski, ale strzelał niecelnie. Rywale odpowiedzieli trzema uderzeniami, dwukrotnie interweniował Michał Bartkowiak, a raz po strzale z ostrego kąta piłka odbiła się od słupka. W ostatnim kwadransie nie było sytuacji strzeleckich aż do doliczonego czasu gry. Wówczas rzut wolny wykonywał Marcin Poręba. Dośrodkowanie w pole karne było na tyle kąśliwe, że bramkarz gości odbił piłkę przed siebie i piłkę do bramki skierował Igor Jankowski.

Bałtyk: Bartkowiak – Nowicki, Lengiewicz, Biedrzycki, Machol, Gołuński (73′ Liberacki), Demianchuk (86′ Poręba), Dziadkowiec (46′ Jankowski), Buławski (84′ Ossowski), Bartlewski (73′ Goerke), Marczak

żółte kartki: Igor Biedrzycki, Maksym Demianchuk

Bałtyk Gdynia – KP Starogard Gdański 1:1 (0:1)
0:1 – 35′ Filip Sosnowski
1:1 – 90′ Igor Jankowski