znak A inwersyjny PANTONE

Zapełniamy stadion #3

Nasza mobilizacja dotyczy ostatniego meczu ligowego. Wciąż nie mamy pewności czy on się odbędzie, ale zawczasu możemy się na niego przygotować. Przygotowaliśmy 2425 biletów na rywalizację z Kotwicą Kołobrzeg.

  1. 1. Jeśli zostaną wyprzedane wszystkie bilety, każda osoba, która zakupiła bilet, otrzyma karnet na pozostałe siedem spotkań domowych w tym sezonie, np. kupisz 10 biletów i stadion zostanie wyprzedany, to otrzymujesz 10 karnetów.
  2. Jeśli stadion nie zostanie wyprzedany, mecz się odbędzie, spotykamy się na stadionie w liczbie sprzedanych biletów.
  3. Jeśli stadion nie zostanie wyprzedany, a mecz się nie odbędzie, to zakupione bilety przechodzą na pierwszy mecz domowy w przyszłym sezonie.
  4. Bilety kosztują 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy*), bilety można kupować robiąc przelew na nr konta: mBank 62 1140 2017 0000 4002 1249 1389. W tytule przelewu proszę wpisać Bilety: Bałtyk – Kotwica oraz imię i nazwisko kupującego.
  5. Niezależnie od liczby sprzedanych biletów, przeprowadzimy losowanie z nagrodami. Większa liczba kupionych biletów, zwiększa Twoje szanse na wygraną.
  6. Obecni karnetowicze są wliczeni i wezmą udział w losowaniu. Tyczy się to osób, które zakupiły karnet. Wystarczy zdjęcie karnetu z imieniem i nazwiskiem przesłać na sks@baltykgdynia.pl
  7. Bilety sprzedajemy do 10 maja.
  8. Jeśli mecz się nie odbędzie, to… wrócimy do sprawy w drugiej połowie maja

ZAPRASZAMY!

* bilet/ulgowy przysługuje: paniom, uczniom, studentom, rencistom (za okazaniem ważnego dokumentu ze zdjęciem).

Bilety będą do odbioru w kasie w dniu meczu lub w biurze.