znak A inwersyjny PANTONE

Czy to dziś?

Punktualnie o 17:00 zawodnicy Bałtyku wybiegną na boisko przy ulicy Kazimierza Górskiego 10, by stoczyć walkę o ligowe punkty z naszym dzisiejszym rywalem, czyli KP Starogard Gdański.

Bałtyk wciąż bez punktów. Dzięki jednemu z kibiców, o imieniu Kamil udało się ściągnąć do klubu kilku zawodników.
Obrońcy – Sebastian Murawski i Marcel Stefaniak, pomocnicy – Laurențiu Iorga, Oskar Bohm i Maciej Kazimierowicz oraz napastnik Michał Efir trafili do Bałtyku właśnie dzięki Kamilowi.
Murawski i Iorga zdążyli zadebiutować już tydzień temu, a kolejni zapewne znajdą się w kadrze Bałtyku na dzisiejszy mecz. Jaki nowe nabytki będą mieli wpływ na postawę naszej drużyny? O tym przekonamy się po ostatnim gwizdku sędziego.

Starogardzianie zaczęli od trzech wygranych, w tym tej znaczącej, bo zwyciężyli w Kołobrzegu 2:0, a to nie lada sztuka. Następnie przyszły dwie porażki, u siebie z Jarotą oraz wyjazdowa z Kaliszem.
W drużynie ze Starogardu znajdziemy wielu dobrych znajomych. Wspomnieć należy choćby o naszym byłym trenerze Sebastianie Letniowskim, oraz najświeższej wymianie na linii Bałtyk – KP, czyli Arkadiuszu Korpalskim, który w ostatnich dniach zdecydował się zasilić naszego dzisiejszego rywala.

Do boju biało-niebiescy!

Spotkanie będzie transmitowane na żywo w przez imprezylive.pl

6. kolejka, 31.08.2019, godz.: 17:00, Gdynia
Bałtyk Gdynia – KP Starogard Gdański


  • Pierwszy zespół
    W końcu!