Ze Świecia wracamy z pełną pulą

Po raz kolejny pokonujemy Wdę. Na boisku w Świeciu wygrywamy 2:0.
Pierwszego gola strzeliliśmy tuż przed przerwą. Za faul na Łukaszu Duszkiewiczu sędzia główny podyktował rzut wolny. Piłkę w odległości 20 m od bramki gospodarzy ustawił Przemysław Szur i uderzył nie do obrony. Bramkarz Wdy tylko odprowadził piłkę wzrokiem.
W 69 minucie było już 2:0. Błąd gospodarzy przy wyprowadzaniu piłki wykorzystał Karol Zieliński, który przejął piłkę, popędził z nią w kierunku pola karnego i tam wypuścił w uliczką Adama Dudę, który bez problemu umieścił piłkę w siatce.
Cieszymy się tym bardziej, że Wda potrafiła już w tym sezonie urwać punkty faworytom.