energa_sponsor_strategiczny

Razem ze Świtem przetestujemy nową murawę NSR

Wracamy na NSR. Nowa, nowoczesna nawierzchnia, którą pokryta została płyta boiska prezentuje się okazale. Z tej tez okazji organizujemy Festyn rodzinny, którego punktem kulminacyjnym będzie mecz pomiędzy Bałtykiem, a Świtem Szczecin.
Początek festynu już o 15:30 (wstęp wolny). Na mecz zapraszamy na 17:00.

Świt to druga drużyna zeszłego sezonu. Stracili fotel lidera po meczu z Bałtykiem (wygraliśmy 1:0 w Szczecinie) i nie odzyskali go do końca rozgrywek. Obecny sezon rozpoczęli nie najlepiej. Co prawdę szczecinianie wygrali pierwszy mecz (1:0 z Górnikiem), ale potem nastąpiła seria bez zwycięstwa. Cztery remisy (Wierzyca, Jarota, Wda, Radunia) i porażka (z Kotwicą) sprawiły, że Świt zajmuje obecnie 10. miejsce w ligowej tabeli.
Ale do Gdyni przyjadą po 3 punkty. Tak przynajmniej zapowiada Adam Nagórski w wywiadzie przeprowadzonym dla strony internetowej klubu ze Szczecina.

Bałtyk z kolei notuje serię czterech zwycięstw i mamy nadzieję, że po sobotnim meczu będziemy mówić o kontynuacji tego trendu. Za kartki pauzował będzie Sebastian Bartlewski oraz Jakub Biskup, który nadal leczy uraz. W klubie jest już certyfikat Mateusza Góry, ale nasz ostatni nabytek nie jest jeszcze gotowy do gry. Reszta zawodników jest zdrowa i tylko od trenera zależy, kto zagra przeciwko Świtowi.
Co prawda mecz będzie transmitowany stronie internetowej portalu imprezylive.pl (retransmisja o 19:00 na 250 kanale telewizji Vectra), ale wszystkich sympatyków biało-niebieskich zapraszamy na stadion. Drużyna liczy na dobry doping od pierwszej minuty.