MKS Solar Władysławowo – Energa Bałtyk Gdynia 3:2

W meczu 7. kolejki IV ligi, MKS Solar Władysławowo wygrał z Energa Bałtykiem Gdynia 3:2. Dla Bałtyku bramki w tym spotkaniu strzelili Szymon Rychłowski i Krzysztof Iwanowski. Dla gospodarzy bramki zdobyli Arkadiusz Proena, Dominik Klecha i Konrad Bizewski.

Do Władysławowo jechaliśmy z nadzieją na 3 punkty. Bramka w 4. minucie zdobyta przez Szymona Rychłowskiego potwierdziła, że te nadzieje nie były płonne. Na wyrównującego gola gospodarzy w 12 minucie (Arkadiusz Proena), odpowiadamy trafieniem Krzysztofa Iwanowskiego w 16 minucie. Mamy kolejne szanse, ale nie udaje się podwyższyć wyniku. Do przerwy 1:2

W 65 minucie popełniamy błąd, którego skutkiem jest rzut karny. Wykonawcą był Dominik Klecha, który się nie pomylił i wyrównał stan meczu. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, szybki atak MKS-u w 89 minucie, na bramkę za mienił Konrad Bizewski. Chwilę potem zawodnik gospodarzy ujrzał czerwoną kartkę (Michał Piesik), ale biało-niebiescy nie byli już w stanie zmienić wyniku. Przegrywamy drugi mecz z rzędu…

MKS Solar Władysławowo 🆚 Energa Bałtyk Gdynia 3:2 (1:2)
0:1 4′ Szymon Rychłowski
1:1 12′ Arkadiusz Proena
1:2 16′ Krzysztof Iwanowski
2:2 65′ Dominik Klecha (rzut karny)
3:2 89′ Konrad Bizewski