Energa Bałtyk Gdynia – Arka II Gdynia 4:1 [+skrót]

W meczu czwartej kolejki 4. ligi Energa Bałtyk Gdynia wygrał z rezerwami Arki Gdynia 4:1. Bramki dl biało-niebieskich strzelali: Sebastian Dziadkowiec, Igor Jankowski oraz dwukrotnie Oskar Bohm. Gola dla gości strzelił Mateusz Krause.
Pogoda w Gdyni dziś nie sprzyjała zawodom sportowych. Gorąco i wysoka wilgotność wpłynęły tez na zawodników obu drużyn rywalizujących w ramach 4. kolejki 4. ligi. Pierwsza połowa bardzo senna. Bałtyk miał swoje szanse, ale brakowało tego czegoś pod bramką. Goście za to postraszyli nas dwukrotnie. Raz gdy strzał z rzutu wolnego wylądował na naszej poprzeczce, a drugi gdy Paweł Rabin musiał bronić w sytuacji sam na sam.
W drugiej części wykazywaliśmy już większą ochotę do gry. Dwie szybkie bramki Sebastiana Dziadkowca oraz Oskar Bohma ustawiły dalszy przebieg rywalizacji. Gdy po bramce Igora Jankowskiego w 69 minucie zrobiło się 3:0 nastąpiło małe rozprężenie, czego jest honorowe trafienie gości w 79 minucie. Jednak tuż przed końcem meczu przypieczętowaliśmy zwycięstwo. Oskar Bohm po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Zwycięstwo cieszy, ale do celu jeszcze daleko.
Energa Bałtyk Gdynia – Arka II Gdynia 4:1 (0:0)
1:0 50′ Sebastian Dziadkowiec
2:0 52′ Oskar Bohm
3:0 69′ Igor Jankowski
3:1 79′ Mateusz Krause
4:1 89′ Oskar Bohm