Gedania II Gdańsk – Energa Bałtyk Gdynia 1:2

Energa Bałtyk Gdynia wygrał na wyjeździe z rezerwami Gedanii Gdańsk 1:2, a bramki dl naszego zespołu zdobywali: Maksym Demianchuk (8 min) i Aleksander Drozdowicz (38 min).
Mecz zaczął się obiecująco dla nas, bo już w 8 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Maksym Demianchuk z przytupem zaczął drugą setkę występów w  biało-niebieskich barwach. Na drugiego gola czekaliśmy do 38 minuty i celny strzała Aleksandra Drozdowicza.
W drugiej części gry nie spuszczaliśmy z tonu, ale to gospodarze strzelili gola kontaktowego (61′) i zrobiło się nieco nerwowo. Trzeba jednak przyznać, że mieliśmy kilka dogodnych okazji na podwyższenie wyniku. Koniec końców skończyło się na 1:2 i to Bałtyk dopisał na koncie 3 ważne punkty.
Gedania II Gdańsk – Energa Bałtyk Gdynia 1:2 (0:2)
0:1 8′ Maksym Demianchuk
0:2 38′ Aleksander Drozdowicz
1:2 61′ Witkowski