Z Jarotą Jarocin wygraliśmy 4:0

Na koniec ligowych zmagań na własnym boisku w sezonie 2022/2023, Bałtyk pokonał  Jarotę Jarocin 4:0 (1:0).
Dla biało-niebieskich był to, jak się okazało już dzień wcześniej, mecz bez większego znaczenia. Rywale odskoczyli w tabeli na taki dystans, że nawet matematycznych szans już nie mamy na utrzymanie się w III lidze. Goście z Jarocina, by za tydzień mieć wszystko w swoich rękach/nogach, musieli w Gdyni wygrać. Nasi zawodnicy jednak postanowili godnie pożegnać się z kibicami.
Od pierwszych minut, to Bałtyk nadawał ton grze.
Już w 11 minucie Arkadiusz Korpalski strzałem głową otworzył wynik. Prowadzenie uspokoiło naszych zawodników na tyle, że do głosu doszli goście i kilkukrotnie dość niebezpiecznie zagrażali naszej bramce, ale gola nie zdołali strzelić.
Druga połowa zaczęła się dla odmiany spokojnie, ale poprawiła się skuteczność.
Najpierw z dystansu gola strzelił Oktawian Skrzecz, a kilka minut później Karol Fietz i zrobiło się 3:0. Tuż przed końcem meczu, z najbliższej odległości do bramki piłkę skierował Jan Bożym.