Z Vinetą przegraliśmy 3:1

W meczu 32 kolejki III ligi gr 2, w meczu rozgrywanym w Wolinie na stadionie miejskim, miejscowy zespół Vinety pokonał Bałtyk Gdynia 3:1 (0:0).
W daleką podróż na wyspę Wolin, Bałtyk wybrał się pokrzepiony dwoma zwycięstwami, z Unią i Sokołem. Z nadziejami przystępowaliśmy do tego meczu. Choć wiedzieliśmy, że to będzie trudny pojedynek, to wierzyliśmy, że potrafimy pokonać miejscowych i mieć wciąż realne szanse na utrzymanie się w III lidze.
Vineta atakowała od pierwszych minut, spychając Bałtyk do obrony. Udało się przetrwać napór gospodarzy i do przerwy było 0:0.
Na drugą połowę mieliśmy wyjść energiczniejsi… Vineta strzeliła bramkę, ale potrafiliśmy odpowiedzieć strzałem Marcela Slugi. Gdy wydawało się, że to biało-niebiescy przejmą kontrolę w końcówce, uczynili to miejscowi, dwukrotnie.