Wygraliśmy z Sokołem Kleczew

Bałtyk Gdynia wygrał z Sokołem Kleczew 3:1 (2:0) i wykonał kolejny krok na drodze do utrzymania się w III lidze.

Biało-niebiescy od początku byli stroną przeważającą i stwarzał sobie okazje do strzelenia bramki. Jednak na pierwsze trafienie musieliśmy czekać aż do 30 minuty. W zamieszaniu na polu karnym gości, piłka trafiła pod nogi Igora Jankowskiego, a ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.
Chwilę później, w podobnej sytuacji największym sprytem okazał się Marcel Brodniki, który wewnętrzną częścią stopy skierował futbolówkę do bramki.

Po zmianie stron, goście się nieco ożywili. W 52 minucie akcja Sokoła, zakończona strzałem Mateusza Wzięcha przyniosła powodzenie gościom i zrobiło się nerwowo. Ale tylko na minutę, bo wtedy Jakub Bach, biegnąc lewą stroną, zdecydował się na wrzutkę tuż sprzed linii końcowej. Piłka poszybowała wzdłuż bramki i odbiła się od przeciwległego słupka, kompletnie myląc bramkarza Sokoła.
Bałtyk miał jeszcze szanse na podwyższenie wyniku, a goście na gola kontaktowego, ale wynik nie uległ zmianie.