04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Przegrywamy wyraźnie z Zawiszą

Bałtyk Gdynia, w spotkaniu 22. kolejki III liggi, gr II uległ w Bydgoszczy Zawiszy aż 5:1. Jedynego gola dla biało-niebieskich zdobył w 81 minucie strzałem głową Karol Fietz.

Skrócona relacja tekstowa z meczu (źródło: Gazeta Pomorska)

Koniec meczu.
89 – Kolejny róg dla Zawiszy, ale bez celnego strzału
82 – Odpowiedź Zawiszy błyskawiczna: do bramki trafia Nowak
81 – Zawisza traci gola po główce Fietza
75 – Kolejna zmiana w Zawiszy: za Rugowskiego wchodzi Wędzelewski
74 – Kolejne dwie zmiany w Zawiszy: na boisko wchodzą Żelazo i Falciano za Dahmsa i Okuniewicza
70 – Dwie zmiany w Zawiszy: Szczytniewski i Sobieralski zostali zmienieni przez Jaskułę i Chachułę.
69 – Świetna akcja Zawiszy zakończona celnym strzałem Okuniewicza na 4:0
67 – Celny strzał Bałtyku, pewnie w bramce Michał Oczkowski
60 – Piotr Okuniewicz wykorzystuje błąd gości przy wyprowadzeniu piłki i strzela trzeciego gola dla Zawiszy.
50 – Drugą bramkę dla Zawiszy zdobył Igor Sobieralski.
46 – Goście rozpoczęli drugą połowę. Jedna zmiana w Bałtyku: Kaźmierczaka zastąpił Klimek.
Koniec pierwszej połowy Z relacją wracamy za około kwadrans.
40 – Kolejny wolny dla Zawiszy. Tym razem z lewej strony boiska. Bliski strzelenia gola Okuniewicz.
32 – Gra się wyrównała.
26 – Kolejny wolny dla Zawiszy. Piłkarze nie odstawiają dziś nóg.
20 – Tym razem wolny dla gdynian. Za pierwszym razem strzał zablokowany, a za drugim poleciał wysoko nad poprzeczką.
17 – Rzut wolny dla bydgoszczan z około 30 metrów. Zakotłowało się pod bramką Bałtyku, ale ostatecznie radzą sobie piłkarze z Gdyni
13 – Rzut karny dla Zawiszy wywalczył Koziara. Do piłki podszedł Urbański i pewnym strzałem otwiera wynik.
7 – Częściej przy piłce zawiszanie, ale na razie bez okazji bramkowych.
2 – Już mamy pierwszy rzut wolny dla Zawiszy po faulu na Koziarze z okolic lewego narożnika pola karnego. Strzał Koziary odbijają obrońcy Bałtyku i jest róg. Goście radzą sobie z dośrodkowaniem.
1 – Pierwszy gwizdek. Zaczęli gospodarze.