Remis na inaugurację wiosny.
Bałtyk Gdynia – Unia Swarzędz 2:2

Bałtyk, na inauguracje rundy rewanżowej 3. ligi, gr. 2, tylko zremisował z Unią Swarzędz.
Wynik meczu otworzyła Unia, która za sprawą Michała Millera w 27 minucie wyszła na prowadzenie.
Druga połowa zaczęła się od gola dla Bałtyku (49′), a jego strzelcem został Marcel Sluga. Nieco ponad kwadrans później, po golu Jana Klimka, Bałtyk prowadził 2:1. Biało-niebieskim nie udało się jednak utrzymać prowadzenia. 3 minuty przed końcem podstawowego czasu gry, Michał Miller ponownie trafił do gdyńskiej bramki.
Zwycięstwo było blisko, ale trzeba szanować remis z dużo wyżej notowanym rywalem.
Do bezpiecznego miejsca w tabeli wciąż mamy dystans 5 punktów.