Bałtyk Gdynia – Kluczevia Stargard 2:1

Bałtyk Gdynia wygrał przed własną publicznością 2:1. Bramki dla Bałtyku strzelili Damian Garbacik (10′) i Michał Marczak (58′). Dla przyjezdnych do siatki strzelił z rzutu karnego Michał Magnuski (51′).

Bałtyk miał dobry początek meczu. Kilka oskrzydlających akcji, ale brakowało dokładnego podania w polu karnym. Nasz zespół objął prowadzenie po rzucie rożnym. Do siatki trafił Damian Garbacik. Rywale kwadrans później mogli wyrównać, ale w sytuacji sam na sam górą był Michał Bartkowiak. Oktawian Skrzecz stanął przed szansą podwyższenia prowadzenia, ale jego strzał obronił bramkarz. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy druga bardzo dobra okazja drużyny gości, ale na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Drugą połowę lepiej zaczęła Kluczevia, która doprowadziła po skutecznym strzale z rzutu karnego. Bałtyk szybko się otrząsnął po utracie gola i siedem minut później wrócił na prowadzenie. Błąd defensywy wykorzystał Oktawian Skrzecz, który dograł do Michała Marczaka, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce. W 82. minucie strzelał Mateusz Gułajski, ale piłka powędrowała nad poprzeczką. W 90 minucie Kluczevia była blisko remisu, ale ostatecznie piłka po uderzeniu głową minęła słupek.

Bałtyk Gdynia – Kluczevia Stargard 2:1 (1:0)
1:0 – 10′ Damian Garbacik
1:1 – 51′ Michał Magnuski (k.)
2:1 – 58′ Michał Marczak
Skład: Bartkowiak – Lengiewicz, Długołęcki, Garbacik, Bohm, Bożym (58′ Gołuński), Sikorski, Kośnik /ż/ (74′ Wołowski), Gułajski, Skrzecz (84′ Brodnicki), Marczak (74′ Jankowski)