04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

[KO] Zenit Łęczyce – Bałtyk II Gdynia 3:4

Bałtyk II Gdynia po zaciętym i emocjonującym meczu wygrał z Zenitem Łęczyce 4:3 strzelając zwycięskiego gola w piątej minucie doliczonego czasu gry. Po dwóch porażkach Bałtyk II ponownie górą.

Zenit Łęczyce – Bałtyk II Gdynia 3:4
0:1 – 10′ Szymon Korol
1:1 –  23′
1:2 – 32′ Kamil Święciński
1:3 – 61′ Dominik Wołowski
2:3 – 72′
3:3 – 90+4′
3:4 – 90+5′ Bartosz Lupa
Bałtyk II: Subczyński – Sierkierski, Formella /ż/, Korol, Lupa, Kośnik, Święciński (84′ Strzelecki), Brodnicki, Drozdowicz, Wołowski, Łągwa (70′ Sierzputowski)

Strzelcy:
17 – Igor jankowski
8 – Mikołaj Kośnik
6 – Marcel Brodnicki
5 – Maciej Buławski, Bartosz Lupa
4 – Oskar Kardaś, Adam Gołuński, Oskar Bohm, Kamil Święciński
3 – Radosław Kmiecik, Mateusz Goerke, Grzegorz Andrasz, Bartosz Ossowski,
2 – Maciej Kaźmierczak, Patryk Mróz, Jakub Nowiński, Kamil Formella, Tomasz Łągwa, Dominik Wołowski, gol samobójczy
1 – Kacper Wiśniewski, Jakub Kapuściński, Bartłomiej Małyszczycki, Mateusz Sierzputowski, Szymon Korol

TABELA

Terminarz:
1. Gedania II Gdańsk – Bałtyk II Gdynia 1:7
2. Bałtyk II Gdynia – Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 5:0
3. KS Chwaszczyno – Bałtyk II Gdynia 1:1
4. Bałtyk II Gdynia – Sztorm Kosakowo 4:0
5. Tres Osiczanka Osice – Bałtyk II Gdynia 0:0
6. Bałtyk II Gdynia – Cartusia Kartuzy 5:0
7. AS Pomorze – Bałtyk II Gdynia 1:4
8. Bałtyk II Gdynia – GTS Goszyn 4:1
9. SPK Kamionka Sopot – Bałtyk II Gdynia 1:3
10. Bałtyk II Gdynia – AS Kolbudy 5:1
11. GTS Mokry Dwór – Bałtyk II Gdynia 3:0
12. Bałtyk II Gdynia – Zenit Łęczyce 5:2
13. Błyskawica Reda Rekowo – Bałtyk II Gdynia 0:3
14. Bałtyk II Gdynia – Ogniwo Sopot 4:0
15. Orlęta Reda – Bałtyk II Gdynia 3:1
16. GKS Sierakowice – Bałtyk II Gdynia 4:2
17. Bałtyk II Gdynia – GLKS Różyny 6:1
18. Bałtyk II Gdynia – Gedania II Gdańsk 1:0
19. Orzeł 1955 Trąbki Wielkie – Bałtyk II Gdynia 0:2
20. Bałtyk II Gdynia – KS Chwaszczyno 3:0
21. Sztorm Kosakowo – Bałtyk II Gdynia 2:3
22. Bałtyk II Gdynia – Tres Osiczanka Osice 2:1
23. Cartusia Kartuzy – Bałtyk II Gdynia 1:5
24. Bałtyk II Gdynia – AS Pomorze 2:0
25. GTS Goszyn – Bałtyk II Gdynia 1:6
26. Bałtyk II Gdynia – SPK Kamionka Sopot 3:0 walkower
27. AS Kolbudy – Bałtyk II Gdynia 3:0
28. Bałtyk II Gdynia – GTS Mokry Dwór 1:2
29. Zenit Łęczyce – Bałtyk II Gdynia 3:4
30. Bałtyk II Gdynia – Błyskawica Reda Rekowo, 22 maja, 11:00
31. Ogniwo Sopot – Bałtyk II Gdynia, 28 maja, 11:00
32. Bałtyk II Gdynia – Orlęta Reda, 5 czerwca, 11:00
33. Bałtyk II Gdynia – GKS Sierakowice, 12 czerwca 11:00
34. GLKS Różyny – Bałtyk II Gdynia, 16 czerwca, 17:00