04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

SKS Bałtyk Gdynia. Informacje

Trener Jerzy Jastrzębowski odchodzi z Klubu. 

W ostatnim czasie Trener Jastrzębowski prowadził III zespół naszego Klubu w rozrywkach B klasy. Wcześniej był szkoleniowcem pierwszego zespołu na poziomie III ligi. Kontrakt Trenera wygasa z dniem 31.12.2021. Dziękujemy Jerzemu Jastrzębowskiemu za cały wkład włożony w rozwój naszego Klubu nie tylko poziomie seniorskim ale także młodzieżowym. Trenerowi życzymy powodzenia w nowych piłkarskich wyzwaniach.

Adrian Liberacki odchodzi z SKS Bałtyk Gdynia 

Zawodnik Adrian Liberacki rozwiązał z naszym Klubem kontrakt za porozumieniem stron. Bardzo dziękujemy za wszystkie występy w naszym Klubie, za walkę i godne reprezentowanie barw SKS Bałtyk Gdynia

Maciej Kaźmierczak z nowym kontraktem

SKS Bałtyk Gdynia podpisał nowy kontrakt z Maciejem Kaźmierczakiem. Umowa będzie obowiązywać od 01.01.2022 do 30.06.2024.

Sztab szkoleniowy SKS Bałtyk Gdynia prezentuje plan przygotowań podczas przerwy zimowej 

Pierwszy zespół SKS Bałtyk Gdynia prowadzony przez Roberta Reiwera wróci do treningów w dniu 10 stycznia 2022 roku. Kolejnego dnia przeprowadzone zostaną badania lekarskie. Zespół przygotowywać będzie się do wznowienia rozgrywek na własnych obiektach i w tym czasie rozegra 9 spotkań sparingowych.

– 10.01 Rozpoczęcie treningów
– 11.01 Badania lekarskie
– 22.01 sparing- Borowiak Czersk (IV liga)
– 28.01 sparing- Olimpia Elbląg (II liga)
– 29.01 sparing- Wierzyca Pelplin (IV liga)
– 05.02 sparing- MKS Władysławowo (IV liga)
– 12.02 sparing- Lechia Gdańsk II (IV liga)
– 15.02 sparing- Radunia Stężyca (II liga)
– 19.02 sparing- GKS Wikielec (III liga)
– 05.03 sparing- Concordia Elbląg (III liga)

#BialoNiebieskaRodzina