POGOŃ NOWE SKALMIERZYCE VS BAŁTYK GDYNIA

Sobotnie spotkanie w ramach 8 kolejki III Ligi z Pogonią Nowe Skalmierzyce zakończyło się niestety przegraną naszego zespołu 3:1. Wynik nie oddaje przebiegu całego spotkanie, kolejny raz zabrakło skuteczności. Do przerwy obraz gry był bardzo wyrównany co odzwierciedlał wynik 1:1. Bałtyk Gdynia odrabiał straty po bramce w 20 minucie Nogaja. Do wyrównania doprowadził w 44 minucie Marczak. Po przerwie po zderzeniu z Bartkowiakiem poważnej kontuzji doznał Paweł Brzuzy, który karetką odwieziony został do szpitala. Diagnoza, bardzo nie dobra, złamanie kości piszczelowej i strzałkowej. Paweł w sobotę wieczorem przeszedł operację w Kaliszu i jutro powinien wrócić do domu. Trzymamy mocno kciuki za powrót naszego zawodnika do zdrowia.

W drugiej połowie zespół Pogoni zdobył jeszcze dwie bramki. Jedną z karnego w 59 minucie zdobył Przybyszewski, drugą w 82 minucie Lis.