04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia 1:1

Bałtyk Gdynia zremisował 1:1 (0:0) w wyjazdowym spotkaniu z GKS Przodkowo. Obie bramki strzelił zawodnik Przodkowa Sebastian Wroński.

W pierwszej części meczu stroną przeważającą byli gospodarze. Bałtykowi trudno było na dłużej zagościć na połowie rywala. W drugiej odsłonie obraz gry się wyrównał. GKS wyszedł na prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym po stałym fragmencie gry. Do bramki trafił Sebastian Wroński. Wówczas śmielej zaatakowali biało-niebiescy i po jednym z ataków zmusili rywala do błędu. Podanie Jakuba Kapuścińskiego przeciął strzelec bramki dla Przodkowa i piłka ugrzęzła w siatce. W ostatnich minutach obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. To był nasz dziesiąty mecz w Przodkowie i po raz pierwszy padł wynik remisowy. Spotkanie stało głównie pod znakiem walki i klarownych okazji bramkowych nie oglądaliśmy zbyt wiele.

GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia 1:1 (0:0)
1:0 – 68’ Sebastian Wroński
1:1 – 81’ Sebastian Wroński (sam.)

Bałtyk Gdynia: Bartkowiak – Kapuściński, Lengiewicz, Garbacik, Brzuzy, Gułajski (53′ Skrzecz), Sikorski, Wołowski (66′ Bohm), Wiśniewski (58′ Buławski), Jankowski (66′ Kmiecik)
żółta kartka: Oskar Bohm

Następne spotkanie Bałtyk zagra w piątek 27 sierpnia o godzinie 17:00. Rywalem będą rezerwy Pogoni Szczecin.