Bałtyk Gdynia – Kotwica Kołobrzeg 1:2

Bałtyk Gdynia przegrał w domowym spotkaniu 1:2 z Kotwicą Kołobrzeg. Walka o punkt trwała do samego końca, ale ostatecznie całą pulę zgarnęli rywale. Od 89 minuty Kotwica grała w dziesiątkę (czerwona kartka dla Jakuba Szarpaka).

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Kotwicy, która skorzystała z naszego indywidualnego błędu i wyszła na prowadzenie po golu Leszka Jagodzińskiego. W drugiej połowie wydawało się, że to Bałtyk przejął inicjatywę, ale z gola ponownie cieszyli się przeciwnicy. Na 2:0 podwyższył Grzegorz Goncerz. Gol kontaktowy Damiana Garbacika wlał nadzieję na choćby remis. Do końca spotkania pozostawało jeszcze pół godziny. Nasz zespół robił wszystko, by po raz drugi trafić do siatki. Miał ku temu sytuację w doliczonym czasie gry, jednak piłka po strzale Oskara Bohma powędrowała nad poprzeczką. Finalnie ze zwycięstwa cieszyła się Kotwica.

Bałtyk Gdynia – Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:1)
0:1 – 10’ Leszek Jagodziński
0:2 – 56’ Grzegorz Goncerz
1:2 – 63’ Damian Garbacik

Bałtyk: Bartkowiak – Kapuściński, Lisiecki (61′ Lengiewicz), Garbacik, Brzuzy, Gułajski (75′ Jankowski), Sikorski, Nowicki (46′ Goerke), Wiśniewski (46′ Wiśniewski), Skrzecz (79′ Bohm), Marczak
żółta kartka: Michał Marczak

Następne spotkanie zagramy w Przodkowie z GKS. Mecz odbędzie się w sobotę 21 sierpnia o godzinie 17:00.