[PP] Gol w 90 minucie dał awans do ćwierćfinału

Bałtyk Gdynia wygrał 2:1 w Sadlinkach ze Spójnią. Decydujący o losach meczu gol padł w 90 minucie a jego autorem był Michał Marczak.

Nie bez problemów biało-niebiescy awansowali go ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Nasz zespół objął prowadzenie po golu Damiana Garbacika (32). Rywale wyrównali 40 minut później. Udało uniknąć się dogrywki za sprawą trafienia naszego najlepszego strzelca.

W kolejnej rundzie zagramy z Żuławami Nowy Dwór Gdański, które pokonały 4:1 Bytovię II Bytów. Mecz odbędzie się 12 maja w Nowym Dworze Gdańskim.

Spójnia Sadlinki – Bałtyk Gdynia 1:2 (0:1)
0:1 – 32′ Damian Garbacik
1:1 – 72′ Krzysztof Warpas
1:2 – 90′ Michał Marczak

Bałtyk: Bartkowiak – Nowicki, Lengiewicz, Garbacik, Liberacki, Demianchuk, Wołowski (56′ Jankowski), Goerke (84′ Dziadkowiec), Gołuński (71′ Machol), Gułajski (71′ Ossowski), Marczak
żółte kartki: Lengiewicz, Liberacki, Ossowski

W sobotę o godzinie 13:00 w lidze zmierzymy się z KP Starogard Gdański. Mecz odbędzie się w Gdyni.

Przekaż 1% podatku na SKS Bałtyk Gdynia. Podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać w odpowiednim miejscu:

• nr KRS: 0000270261
  • cel szczegółowy: BAŁTYK GDYNIA 1786