Rezerwy zremisowały z liderem

W dwunastej kolejce Bałtyk II Gdynia zremisował z Orkanem Rumia 3:3. Bałtyk II zajmuje dwunaste miejsce w stawce osiemnastu drużyn.

Biało-niebiescy zaczęli dobrze, bo już w trzeciej minucie objęli prowadzenie za sprawą Radosława Kmiecika. Podrażnieni goście zrewanżowali się szybko i nie zamierzali się zatrzymywać. Orkan w Gdyni prowadził już 3:1. Tuż przed przerwą Kmiecik strzelił drugiego swojego gola i zmniejszył dystans do jednej bramki. Po zmianie stron drużyna rezerw zaciekle atakowała i dopięła swego na dziesięć minut przed końcem. Do remisu doprowadził Adrian Włoch. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Obie drużyny nie zmieniły swojego położenia w tabeli. Bałtyk II pozostał na dwunastym miejscu, Orkan nadal liderem.

Bałtyk II Gdynia – Orkan Rumia 3:3 (2:3)
1:0 – 3’ Radosław KMIECIK
1:1 – 16’ Kacper KIEŁB
1:2 – 34’ Mikołaj CIECIERSKI
1:3 – 37’ Jakub KREFFT
2:3 – 45+1’ Radosław KMIECIK
3:3 – 80’ Adrian WŁOCH

Bałtyk II: Bochiński – Jaskulski (46′ Kaźmierczak), Machol, Włoch, Kardaś, Wołowski, Kośnik, Poręba (61′ Własny), Kmiecik, Brodnicki, Ossowski (46′ Szczypek)

TABELA

W trzynastej kolejce gdynianie zmierzą się w Różynach z GLKS: sobota, 17 października, godzina 16:00.