znak A inwersyjny PANTONE

Nowi zawodnicy i nowe umowy

Bałtyk Gdynia kompletuje kadrę na sezon 2020/2021. Sześciu zawodników podpisało umowę na kolejny sezon. Mateusz Gułajski z Bałtykiem związał się umową dwuletnią. Drużynę zasilają Mateusz Goerke, Sebastian Dziadkowiec i Hubert Szczypek.

Adam Gołuński, Marcin Matysiak, Sebastian Bartlewski, Damian Garbacik, Igor Biedrzycki i Fabian Lengiewicz będą grać w naszym zespole przez najbliższy rok.

Z Arki Gdynia został wykupiony Mateusz Gułajski i jego nowa umowa została podpisana na okres dwóch lat.

Trzech nowych zawodników również związało się z Bałtykiem dwuletnimi umowami.

  • Mateusz Goerke (ur. 25.01.1997) jest obrońcą. Pochodzi z Kwidzyna, gdzie piłkarskiego fachu uczył się w Rodle. Następnie przeniósł się do gdańskiej Lechii. Latem  2016 roku stał się zawodnikiem Gryfa Wejherowo. Drużynę ze Wzgórza Wolności reprezentował 107 razy, strzelił 4 gole.
  • Sebastian Dziadkowiec (ur. 05.04.2001) jest pomocnikiem. Zaczynał w Lechii Gdańsk. Kolejnymi klubami były AS Pomorze Gdańsk, ponownie Lechia i od sierpnia 2018 roku grał dla Kaszubii Kościerzyna.
  • Hubert Szczypek (ur. 28.07.1999) jest pomocnikiem. Pochodzi z Lęborka.  W piłkę zaczął grać w UKS Byki Słupsk. W swoim CV ma również takie kluby jak Gryf Słupsk, Warta Gorzów Wielkopolski, Gwardia Koszalin, niemiecki SV Petersdorf. Wiosną tego roku stał się zawodnikiem Jantara Ustka.

Witamy nowych zawodników w Bałtyku Gdynia i życzymy powodzenia.