04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Pierwsze decyzje kadrowe

Mateusz Andryszak (ur. 1.06.2002) i Oskar Kardaś (ur. 1.06.2002) związali się z Bałtykiem trzyletnimi kontraktami.

Andryszak jest wychowankiem naszego klubu. W pierwszej drużynie zadebiutował 9 marca 2019 roku w przegranym 0:5 spotkaniu Polonia Środa Wielkopolska – Bałtyk. Na koncie ma 21 występów. Kardaś jest wychowankiem Lechii Gdańsk. Następnie grał w GKS Kowale i Gedanii Gdańsk. Latem 2019 roku związał się z naszym klubem. Zadebiutował w 6 marca tego roku w przegranym 0:5 spotkaniu z Unią Janikowo.  To jak na razie jego jedyny występ.

Z klubem pożegnali się Łukasz Witek, Mateusz Bany i Adrian Dałek.

Witek był asystentem Jerzego Jastrzębowskiego w przerwanym sezonie 2019/2020. W zbliżających się rozgrywkach będzie szkoleniowcem czwartoligowej Wdy Lipuisz. Bany dołączył do biało-niebieskich latem 2019 roku. Zadebiutował 3 sierpnia w przegranym 0:3 spotkaniu Unia Janikowo – Bałtyk. W sumie zagrał w 13 spotkaniach. Dałek przyszedł do Bałtyku zimą tego roku, ale nie zdołał zadebiutować.

Dziękujemy i życzymy powodzenia.