04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Oświadczenie

Drodzy Kibice,

Osoba, z którą wiązaliśmy nadzieje na szybki powrót naszego Bałtyku na szczebel centralny okazała się niestety człowiekiem niegodnym zaufania. Jego fałszywe powiązania z potężnym sponsorem okazały się oszustwem.
Przedstawiamy przez nas Pan Kamil to w rzeczywistości – Kamil Zbigniew Żyła, ur 2.01.1992 zamieszany jest w szereg wyłudzeń na terenie całego kraju. Klub, jako jeden z poszkodowanych,  nawiązał kontakt z innymi pokrzywdzonymi i wspólnie z nimi podejmie w najbliższym czasie odpowiednie kroki prawne.

Serdecznie dziękujemy osobom, które w tym trudnym czasie pomagają nam w minimalizowaniu strat. Pragniemy jednocześnie bardzo przeprosić wszystkich związanych z Bałtykiem, iż w imię miłości do klubu daliśmy się oszukać.

Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie wszyscy sympatycy i osoby dobrze życzące naszemu klubowi zewrą szeregi, aby razem wyprowadzić klub na prostą.

Władze klubu nie uciekając od odpowiedzialności, oddadzą się do dyspozycji najbliższego Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia.

Władze SKS Bałtyk Gdynia.