04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Stężyca niezdobyta

Bałtyk nie zdołał urwać punktów faworyzowanej Raduni. W Stężycy przegraliśmy 1:0, po golu straconym w 51 minucie, którego autorem był Jakub Bach.

Bałtyk rozpoczął obiecująco. Po rzucie rożnym piłkę otrzymał Iorga, ale jego strzał minął niestety bramkę Raduni. Z upływem minut niestety zaczęła się rysować przewaga gospodarzy, którzy mieli kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia gola. Odpowiedzieliśmy kontrą, ale nieudaną. Do przerwy remisowaliśmy bezbramkowo.

Po przerwie, dość szybko niestety straciliśmy gola. W 51 minucie zawodnik Raduni – Jakub Bach – wymanewrował naszych obrońców i umieścił futbolówkę w siatce. Zagraliśmy bardziej otwarcie, ale nie potrafiliśmy sforsować obrony gospodarzy. W 83 minucie jeden z zawodników Stężycy otrzymał czerwoną kartkę, ale nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi.