Nie tak Panowie, nie tak!

Bałtyk Gdynia uległ Jarocie Jarocin aż 0:4 (0:2) w pierwszym domowym meczu sezonu 2019/2020.

Nie tak Panowie, nie tak miał wyglądać początek zmagań na gdyńskim stadionie w obecnym sezonie. Te słowa kierowane są w stronę zawodników i trenerów naszego zespołu.
Porażkę w Janikowie można było wytłumaczyć w jakiś sposób, ale to co pokazał nasz zespół w piątkowe popołudnie trudno wytłumaczyć racjonalnie. Właściwie od pierwszej minuty Jarota pokazał po co przyjechał do Gdyni. Decydujące ciosy zadał w 33 i 35 minucie meczu. Najpierw gol z akcji, a potem z karnego. Po przerwie goście znów załatwili nas dubeltowo. W 75 minucie wykorzystali rzut karny, a potem strzelili gola z akcji (76’).

Spotkanie było transmitowane w internecie przez imprezylive.pl. Zapis dostępny jest tutaj.

W czwartek, 15 sierpnia, udajemy się do Polic na mecz z Chemikiem. Początek spotkania o 16:00. W Gdyni ponownie spotkamy się w niedzielę 18 sierpnia. O 17:00 zmierzymy się z KKS Kalisz.