znak A inwersyjny PANTONE

Nocny Bieg Świętojański z cyklu PKO Gran Prix Gdyni

Już tylko miesiąc pozostał do najbardziej spektakularnego biegu z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Pod koniec czerwca uczestnicy wystartują bowiem w Nocnym Biegu Świętojańskim z PKO Bankiem Polskim.

Za nami już dwie imprezy z cyklu. Bieg Urodzinowy i Europejski zebrał na starcie w sumie blisko 10 tysięcy zawodników! Teraz czeka nas najefektowniejszy wyścig, albowiem Nocny Bieg Świętojański. Tradycja nakazuje, że minutę przed północą rozbrzmiewa strzał, który posyła w bój na gdyńską trasę wszystkich śmiałków. Udział w biegu biorą najlepsi z najlepszych, swój udział potwierdzają między innymi zawodnicy z Czarnego Lądu.

Ale to nie wyścig tylko dla najlepszych – to wyścig dla każdego z Was! Z relacji uczestników wynika, że pora, podczas której odbywa się bieg, ma swoją magiczną otoczkę i każdy, choć raz, powinien to poczuć od środka!

Do tego gdyńskiego święta został już tylko miesiąc. Nie warto czekać do ostatniej chwili, tylko zapisywać się już teraz. Można to zrobić za pośrednictwem strony grandprixgdyni.pl, gdzie znajdziecie odnośnik do rejestracji internetowej.

Dlaczego warto to zrobić już teraz? Do 17 czerwca obowiązują bowiem najniższe ceny za pakiet startowy: na bieg główny jest to 30 zł (dla seniorów, czyli osób urodzonych do 28 czerwca 1949 roku wynosi 1 zł); na marsz główny 20 zł (dla seniorów wynosi 1 zł).

Zobaczcie, jak był rok temu!

Program minutowy Nocnego Biegu Świętojańskiego 2019 z PKO Bankiem Polskim:

27 czerwca (czwartek)
15:00-20:00 Odbiór pakietów startowych.

28 czerwca (piątek)
18:00-21:30 Odbiór pakietów startowych Nordic Walking;
18:00-23:30 Odbiór pakietów startowych biegu głównego;
22:00 Start Marszu Nordic Walking;
23:30 Ceremonia dekoracji Marszu Nordic Walking;
23:59 Start Biegu Głównego na 10 km.

29 czerwca (sobota)
2:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 km.