04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Zapowiedź meczu z Elaną Toruń

W sobotę 17 kwietnia Bałtyk Gdynia zagra z Elaną Toruń. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00. Jest to trzecia kolejka rundy finałowej. Bałtyk zajmuje siódme miejsce. Elana ma trzy punkty więcej od Bałtyku i jest szósta. 

Zarówno Bałtyk jak i Elana przegrali swoje dwa pierwsze mecze w rundzie finałowej. Elana dwukrotnie przegrała 0:1. Górą byli Świt Szczecin i KP Starogard Gdański. Torunianie w minioną środę w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski wygrała 3:0 z Unią Solec Kujawski.

Wrześniowy mecz Elany z Bałtykiem zakończył się remisem 1:1. Łukasz Furtak dał prowadzenie Elanie w 88 minucie. Chwilę później Michał Marczak doprowadził do remisu. Remis ten przełamał naszą serię pięciu porażek wyjazdowych z Elaną. Liczymy, że uda się przełamać wyjazdową serię bez zwycięstwa na boisku Elany. W ostatnich siedmiu meczach Elana w roli gospodarza wygrała pięć spotkań i dwa zakończyły się remisem. Ostatnie zwycięstwo w Toruniu miało miejsce w 1994 roku. W marcu wygraliśmy 4:2 a do siatki trafiali Feith 60′ 77′ A.Zgutczyński 65′ M.Biskup 84′.


Przekaż 1% podatku na SKS Bałtyk Gdynia. Podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać w odpowiednim miejscu:

  • nr KRS: 0000270261
  • cel szczegółowy: BAŁTYK GDYNIA 1786