Znamy kwietniowe terminy!

Poznaliśmy terminy meczów rozgrywanych przez Bałtyk w kwietniu, z powodu nowego terminarza ekstraklasy byliśmy zmuszeni skorygować nasz rozkład jazdy.

W najbliższą sobotę o godz. 17:00 na NSR biało-niebiescy podejmą Górnik Konin. W kolejny weekend Bałtyk pojedzie na mecz z Wdą, spotkanie to odbędzie się w sobotę 21.04 o godz. 16:00 na stadionie w Świeciu przy ul. Sienkiewicza 18.

Następną okazją do obejrzenia widowiska piłkarskiego w wykonaniu naszych zawodników to mecz regionalnego Pucharu Polski. We wtorek 24.04. o godz. 17:00 Bałtyk podejmie u siebie Wierzycę Pelplin.

W tym tygodniu natężenie rozgrywek będzie duże - po potyczce pucharowej, w piątek 27.04 na NSR przyjedzie Centra Ostrów Wielkopolski. Początek spotkania o godz. 18:00.
Niestety nie było możliwości zaplanowania tego meczu na weekend ze względu na rozgrywany w Gdyni sobotni mecz piłkarskiej ekstraklasy oraz niedzielne spotkanie futbolu amerykańskiego.

Dodatkowo 01.05 gdynianie zagrają kolejny mecz z Wierzycą, tym razem już w ramach III ligi. To spotkanie zaplanowane jest na obiekcie przy ul. Elżbiety w Tczewie na godz. 17:00 ze względu na remont obiektu w Pelplinie.

powrót do listy artykułów