Wygrana z GKS!

W trzecim wiosennym meczu tego sezonu zawodnicy Bałtyku pokonali GKS Przodkowo 3:1.
Mecz nie porywał, dopiero w drugiej połowie gra zaczęła być miła dla oka, w 72 minucie po rzucie rożnym Przemysław Szur strącił piłkę do Adriana Kochanka a ten wpakował piłkę do siatki.

Trzy minuty później Juliusz Letniowski popisał się celnym strzałem zza pola karnego i podwyższył na 2:0.
W 80 minucie Przemysław Kostuch faulował w polu karnym rywala i sędzia spotkania nie miała wątpliwości i podyktowała rzut karny. Pewnym wykonawcą okazał się były zawodnik biało-niebieskiech - Piotr Ruszkul.
To nie był koniec - w ostatniej minucie gry Mateusz Kołodziejski dorzucił piłkę na głowę Michała Marczaka, a ten ustalił wynik spotkania.

GKS Przodkowo - BAŁTYK 1:3 (0:0) bramki: Ruszkul '80 - Kochanek '72, J. Letniowski '75, Marczak '90.

BAŁTYK: Szulc - Kołodziejski, Kostuch, Szur, Kochanek - Kuzimski, Demianchuk, Letniowski, Bartlewski (Duszkiewicz '82), Klecha (Regulski '62) - Duda (Marczak '62).