Wiosna zatwierdzona


WIOSNA 2017 
III liga 
11.03., 13:00 Świecie - Wda 2:2 (Zyska 2 k.)
18.03., 17:00 GDYNIA - GKS Przodkowo 0:3 
25.03., 16:00 Kalisz - KKS 2:1 (Karasiński g., Zyska k.)
  2.04., 15:00 GDYNIA - Sokół Kleczew 2:1 (Kuzimski, Ruszkul k.)
  9.04., 14:00 Manowo - Leśnik 3:2 (Kuzimski, Zyska, Karasiński)
12.04., 18:00 GDYNIA - Górnik Konin 2:2 (Bejuk, Ruszkul) 
23.04., 17:00 Lębork - Pogoń 3:1 (Kuzimski, Szałek s., Ruszkul)
26.04., 17:10 Garczegorze - Anioły (1/8 finału PP) 
29.04., 17:00 GDYNIA - Chemik Bydgoszcz 
  3.05., 18:00 Szczecin - Świt 
  6.05., 15:00 Toruń - Elana 
11.05.,...........GDYNIA - Polonia Środa Wlkp. 
20.05., 17:00 Wolin - Vineta 
28.05.,...........GDYNIA - Pogoń II Szczecin 
  4.06., 11:00 Poznań - Lech II 
10.06., 18:00 GDYNIA - KS Chwaszczyno 
15.06., 15:00 Jarocin - Jarota  
18.06., 15:00 GDYNIA - Gwardia Koszalin  

Terminy PP: ćwierćfinał - 17.05., półfinał - 7.06., finał - 24/25.06. 

Aktualizacja: 23.04.2017

Klasa A 
25.03., 16:00 Reda - Celtic 4:0 (Gulczyński 3 /1w./, Pohranichnyi)
  2.04., 18:00 GDYNIA - Dragon Bojano 5:1
            (Klecha 2, Gulczyński, Krysiński, Nowak) 
  9.04., 17:00 Reda Rekowo - Błyskawica 3:1 (Gulczyński 2, Krysiński)
15.04., 11:00 GDYNIA - Zenit Łęczyce 1:0 (Gulczyński) 
22.04., 16:00 Puck - Zatoka 4:1 (Kwaśniak 2, Krysiński, Gulczyński k.)
30.04., 11:00 GDYNIA - Wicher Wierzchucino 
  7.05., 15:00 Władysławowo - MKS II 
13.05., 13:00 Gdańsk - Portowiec 
21.05., 13:00 GDYNIA - Sopocki PK 
27.05., 17:00 Choczewo - Latarnik 
  4.06., 17:00 GDYNIA - KP Sopot 
11.06., 20:30 Gdynia - KP 
17.06., 17:00 Starzyno - Kaszubia 

Aktualizacja: 22.04.2017 

U-17 (B1) 
I liga wojewódzka 
26.03., 13:00 GDYNIA – Rodło Kwidzyn 6:0
                      (Barlak 2, Buławski 2, Sobczak k., M. Kołodziejski)
  2.04., 11:00 Bytów – Bytovia 3:1 (Sławiński w., Buławski, Giruć)
  9.04., 13:00 GDYNIA – Polonia G. 4:0 (Sobczak, Bercal, Buławski, Kosecki)
12.04., 19:00 Pruszcz Gd. - Czarni 2:2 (Barlak, Sobczak k.) 
23.04., 17:00 GDYNIA – KTS-K Luzino 1:0 (Sławiński w.) 
29.04., 11:00 Gdańsk – Jaguar 
  3.05., 13:00 GDYNIA – Chojniczanka 
  6.05., 13:00 Starogard Gd. - KP 
27.05., 11:00 Słupsk – KS Gryf 
  4.06., 15:00 GDYNIA – Arka SI Gdynia 
10.06., 11:00 Ustka - Jantar 
15.06., 13:00 GDYNIA – Gedania 

II liga - drugi zespół 
29.04., 15:00 GDYNIA – Iskra Gdynia 
14.05., 11:00 Wejherowo – Gryf 
20.05., 13:00 GDYNIA – Arka SI II Gdynia 
27.05., 13:00 Rumia – Orkan 
  3.06., 13:00 GDYNIA – Orlęta Reda 
11.06., 13:30 Żelistrzewo - Korona 

U-15 (C1) 
II liga 
  8.04., 13:00 Gdynia – AP KP/Bałtyk II 2:2
13.04., 13:00 GDYNIA – MKS Władysławowo 0:1 
23.04.,   9:30 Brzyno - Wicher Wierzchucino 3:2
29.04., 13:00 GDYNIA – Stolem Gniewino 
13.05., 11:00 Luzino – KTS-K 
21.05., 15:00 GDYNIA – GKS Przodkowo 
27.05.,   9:00 Gdynia – UKS Cisowa 
  3.06., 11:00 GDYNIA – Cartusia 

U-14 (C2) 
II liga 
18.03., 15:00 GDYNIA - Gryf II Wejherowo 1:3 
25.03., 11:00 GDYNIA – AP KP II Gdynia
 4:2
  6.05., 11:00 Rumia – Orkan 
13.05., 17:00 GDYNIA – Korona Żelistrzewo 
  3.06., 17:00 GDYNIA – Pogoń Lębork 
10/11.06.,......Bożepole Wielkie - Sokół 

II liga - drugi zespół 
  2.04., 11:00 Gdańsk – Conrad 1:0
  8.04., 17:00 GDYNIA – Osiczanka 3:0 
19.04., 17:00 Gdańsk – Morena 5:4
23.04., 17:00 GDYNIA – Jaguar Gdańsk 0:4 
29.04., 13:30 Żukowo – GKS
  6.05., 17:00 GDYNIA – Czarni Pruszcz Gd. 
20.05., 15:00 GDYNIA – Arka SI II Gdynia 
27.05., 13:00 Gdańsk – AP 
  4.06., 17:00 GDYNIA – AP LG  

U-13 (D1) 
I liga 
25.03., 13:00 GDYNIA – Beniaminek Starogard Gd. 1:0
  1.04., 12:00 Ustka – Jantar 1:0
  9.04., 15:00 GDYNIA – GAP Dąbrowa 2:1 
15.04., 11:00 GDYNIA - AP KP/BAŁTYK 1:2 
22.04., 11:00 Kartuzy – Cartusia 0:2
29.04., 11:00 GDYNIA – Lechia Gdańsk 
  6.05., 11:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 
13.05., 15:00 Bytów – ULKS U-2 
20.05., 17:00 GDYNIA – Wierzyca Pelplin 
27.05., 11:00 Gniewino – Stolem 
  3.06., 17:00 GDYNIA – Powiśle Rakowiec 
10.06., 13:30 Gniew – Mewa 
13.06., 17:30 Chojnice – Chojniczanka 

I liga - zespół AP KP/Bałtyk 
25.03., 15:00 GDYNIA – ULKS U-2 Bytów 4:2
 
2.04., 11:00 Gdynia – GAP Dąbrowa 2:3 
  9.04., 17:00 GDYNIA – Wierzyca Pelplin 3:0 
15.04., 11:00 Gdynia – BAŁTYK 2:1 
22.04., 17:00 GDYNIA – Stolem Gniewino 0:1
27.04., 17:30 Kartuzy – Cartusia 
  3.05., 11:00 GDYNIA – Powiśle Rakowiec 
  6.05., 13:00 Gdańsk - Lechia 
14.05., 17:00 GDYNIA – Mewa Gniew 
20.05., 13:30 Chojnice – Chojniczanka 
28.05., 13:00 GDYNIA – Beniaminek Starogard Gd.
  3.06., 12:00 Gdańsk – Jaguar 
11.06., 11:00 GDYNIA - Jantar Ustka 

U-12 (D2) 
Grupa 3  
25.03., 13:00 Pruszcz Gd. – GTS 2:1
  8.04., 11:00 Gdańsk - Morena 1:2
13.04., 15:00 GDYNIA – Radunia Stężyca 2:3
23.04., 13:30 Sopot – AS Pomorze 0:2
30.04., 13:00 GDYNIA – Lechia Gdańsk
  6.05., 13:00 GDYNIA – Jaguar Gdańsk 
13.05., 14:00 Gdańsk – Gedania II 
21.05., 17:00 GDYNIA – Wisła Długie Pole 
27.05., 15:00 Gdańsk – AP 
  4.06., 15:00 Pszczółki – Potok 
10.06., 11:00 GDYNIA – GKS Kowale 

Grupa 2 - zespół 2006 
  2.04., 17:00 Gdynia – Arka SI Gdynia 0:8 
  9.04.,   9:00 GDYNIA – Jedynka II Reda 1:5
13.04., 11:00 Gdynia – AP KP II 2:1 
23.04., 11:00 Gdańsk – Olimpia Osowa 2:3
30.04., 11:00 GDYNIA – Karlikowo Sopot 
  6.05., 10:00 Gdańsk - Jaguar 
13.05., 11:00 GDYNIA – Iskra Gdynia 
20.05., 10:00 Wejherowo – Gryf II 
28.05., 15:00 GDYNIA – Gedania 
  3.06., 19:00 Gdynia – GAP Dąbrowa
10.06., 13:00 GDYNIA – Orkan II Rumia 

Aktualizacja: 23.04.2017 

JESIEŃ 2016 
WIOSNA 2016  
JESIEŃ 2015 
WIOSNA 2015
JESIEŃ 2014
WIOSNA 2014 
powrót do listy artykułów