Wiosenny rozkład jazdy


III Liga Bałtycka    
15.03., 17.00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 2:0 (Bułka 2) 
22.03., 13.00 Koszalin - Bałtyk K. 0:0 
28.03., 18.00 GDYNIA - Cartusia 1:2 (Kazubowski) 
  2.04., 17.00 Starogard Gdański - KP 2:2 k. 4:5 (Bułka, Rusinek)  
  6.04., 11.00 Gdańsk - Lechia II  2:1 (Krzemiński, Bułka) 
11.04., 18.00 GDYNIA - Koral Dębnica 0:0 
19.04., 11.00 GDYNIA - Energetyk Gryfino 1:0 (Krysiński) 
26.04., 11.00 Szczecin - Pogoń II 2:1 (Pilch 2) 
  3.05., 11.00 GDYNIA - Chemik P. 4:1 (Detllaff /k/, Krysiński, Piekarski, Rychłowski) 
10.05., 17.00 Koszalin - Gwardia 1:0 (Krysiński) 
17.05., 17.30 GDYNIA - Drawa Drawsko Pom. 3:1 (Krysiński, Dettlaff, Krzemiński) 
24.05., 17.00 Gdynia - Arka II  3:1 (Bułka 2, Rychłowski) 
30.05., 17.00 GDYNIA - GKS Manowo 1:1 (Proena) 
  7.06., 17.00 Potęgowo - Pomorze 4:2 (Krysiński 2, Ziemak, Rusinek) 

Centralna Liga Juniorów (U-19) 
16.03., 17.00 GDYNIA - Zawisza Bydgoszcz 0:3 
23.03., 13.00 GDYNIA - AP Pogoń Szczecin 0:1 
30.03., 12.00 Koszalin - Bałtyk K. 1:1 (Jastrzębski) 
  6.04., 13.00 GDYNIA - Lider Włocławek 2:0 (Jastrzębski 2) 
12.04., 11.00 Gdańsk - Lechia 1:1 (Krysiński) 
27.04., 11.00 GDYNIA - Polonia Leszno 3:2 (Zadrowski, Męzyk-Sikorski, Rasmus) 
  3.05., 15.00 Gdynia - Arka 0:1 
11.05., 13.00 GDYNIA - Warta Poznań 1:0 (Umański) 
18.05., 14.00 Poznań - Lech 1:5 (Jastrzębski) 
25.05., 13.00 GDYNIA - Pogoń Szczecin 0:2 
  1.06., 13.00 Toruń - Elana 1:2 (Wasziński) 

Pomorska Liga Juniorów B (U-17) 
29.03., 11.00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 5:3 (Skrzyński 3, Klecha 2) 
  5.04., 10.00 Reda - Orlęta 2:1 (Mościcki, Bujak) 
13.04., 11.00 GDYNIA - AP Lechia Gdańsk 1:2 (Dampc) 
26.04., 11.00 GDYNIA - KP Starogard 3:0 (Ronkowski 2, Szymański) 
  3.05., 11.00 Ustka - Jantar 2:1 (Szymański, Mayer) 
10.05., 11.00 GDYNIA - Gryf Słupsk 1:1 (Mościcki) 
17.05., 16.00 Gdańsk - Gedania 1:4 (Suworow)  
24.05., 11.00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 4:3 (Standura 2, Bujak, Lechowski) 
31.05., 13.00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 1:1 (Grzywacz) 
14.06., 11.00 GDYNIA - Start Miastko 5:0 (Ronkowski 3, Szymański, Grzywacz)
22.06., 11.00 Malbork - Pomezania 2:1 (Szymański, Grzenkowicz) 

Klasa Juniorów B (drugi zespół) 
30.03., 11.00 GDYNIA - Start Mrzezino 6:3 
  6.04., 13.30 Rumia - Orkan 0:4 
13.04., 17.00 GDYNIA - MKS Władysławowo 9:0 
19.04., 11.00 Choczewo - Latarnik 8:1 
27.04., 17.00 GDYNIA - Kaszuby Połchowo 3:0 
  3.05., 17.00 Gdynia - KP 5:2 
11.05., 11.00 GDYNIA - Iskra Gdynia 4:1 
18.05., 12.30 Wejherowo - Gryf 1:6 
25.05., 11.00 GDYNIA - GOSRiT Luzino 1:3 
  1.06., 15.00 Gdynia - AP Dąbrowa 9:2 
11.06., 18.00 Gniewino - Stolem 6:0 
15.06., 11.00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia
 3:8 
 
Pomorska Liga Juniorów C-1 (1999) 
29.03., 13.00 GDYNIA - U-2 Bytów 7:2 
  5.04., 15.00 Pszczółki - GSS 1:2 
13.04., 13.00 GDYNIA - Orły Tczew 11:0 
16.04., 17.30 Gdańsk - AP Lechia 0:3 
26.04., 11.00 GDYNIA - KP Starogard 8:1 
  3.05., 11.00 Słupsk - Gryf 2:0 
10.05., 11.00 GDYNIA - Gryf 2009 Tczew 8:1 
17.05., 14.00 Gdańsk - Gedania 5:2 
24.05., 11.00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 3:2  
11.06., 16.00 GDYNIA - Chojniczanka 4:0 
14.06., 13.00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:3 
21.06., 11.00 Nowy Dwór Gd. - Żuławy 0:0 

Pomorska Liga Juniorów C-2 (2000) 
29.03., 11.00 GDYNIA - Stolem Gniewino 9:2 
  5.04., 15.00 Sopot - AS Pomorze 0:4 
13.04., 15.00 GDYNIA - Pogoń Lębork 4:2 
16.04., 17.30 Reda - Orlęta 1:2 
26.04., 13.00 GDYNIA - AP Lechia Gdańsk 0:4 
  3.05., 13.30 Słupsk - Gryf 1:0 
10.05., 13.00 GDYNIA - Jantar Ustka 0:1 
17.05., 11.00 Tczew - Gryf 2009 2:2 
24.05., 13.00 GDYNIA - Gedania 1:8   
31.05., 14.00 Pruszcz Gd. - Czarni 3:5 
  7.06., 13.00 GDYNIA - Chojniczanka 4:3 
14.06., 11.00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 1:8 
22.06., 17.00 Pelplin - Wierzyca 2:2 

Klasa Juniorów C-2 (2000, drugi zespół) 
  6.04., 11.00 GDYNIA - Sztorm Gdańsk 3:2  
12.04., 14.00 Starzyno - Kaszubia 1:1 
19.04., 11.00 GDYNIA - Start Mrzezino 20:1 
27.04., 13.00 Choczewo - Huzar 2:3 
  3.05., 11.00 GDYNIA - Orkan Rumia 1:3 
11.05., 12.00 Wejherowo - Gryf 0:2 
17.05., 13.00 GDYNIA - KS Chwaszczyno 3:2    
  1.06., 11.00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 3:1 
  7.06., 11.30 Gdynia - UKS Cisowa 3:3 
14.06., 15.00 GDYNIA - Klif Chłapowo 2:2 

Klasa Juniorów D-1 (2001) 
  5.04., 15.00 Gdynia - UKS Cisowa 1:1 
13.04.,   9.00 GDYNIA - AS Pomorze Sopot 0:7   
19.04., 11.00 Puck - Zatoka 95 0:4 
27.04., 11.00 GDYNIA - BAŁTYK II  17:0 
11.05., 13.00 GDYNIA - Salos Rumia 8:0 
31.05., 11.00 GDYNIA - Jedynka Reda 3:2  
  4.06., 17.00 Rumia - Orkan 5:1 
  7.06., 13.30 Lębork - Pogoń 1:3 
14.06., 13.00 GDYNIA - Iskra Gdynia 2:1 

Klasa Juniorów D-1 (2001, drugi zespół) 
16.04., 17.30 GDYNIA - Salos Rumia 0:6 
27.04., 11.00 GDYNIA - BAŁTYK 0:17 
  3.05., 15.00 GDYNIA - Orkan Rumia 1:14 
11.05., 11.00 Reda - Jedynka 0:8 
17.05., 11.00 GDYNIA - Pogoń Lębork 1:8 
24.05., 11.00 Gdynia - Iskra 0:8 
31.05.,   9.00 GDYNIA - UKS Cisowa 4:4 
  8.06., 14.00 Sopot - AS Pomorze 0:16 
14.06., 15.00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 0:11 

Liga Juniorów D-2 (2002) 
23.04., 18.00 Reda - Jedynka 8:0 
27.04., 11.00 Sopot - Karlikowo 10:1 
10.05., 10.00 Gdynia - UKS Cisowa 1:2 
17.05., 15.00 GDYNIA - KP Gdynia 0:4 
22.05., 18.00 Mosty - Sztorm 6:0 
28.05., 19.00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:6 
  4.06., 16.00 Gdynia - AP Dąbrowa 4:2 

Młodsze drużyny - turnieje organizowane przez Bałtyk 
27.04., 13.00 - rocznik 2003 
11.05., 15.00 - rocznik 2004 
25.05., 13.00 - rocznik 2006 
31.05., 13.00 - rocznik 2005 
  7.06., 15.00 - rocznik 2006 
  8.06., 13.00 - rocznik 2004 
14.06., 17.00 - rocznik 2005 

Aktualizacja: 22.06.2014 r. 
powrót do listy artykułów