Wielki Piątek

Grupa Energa została sponsorem strategicznym SKS Bałtyk Gdynia. To wielkie wydarzenie dla naszego klubu. 
Jak napisano w oficjalnym komunikacie prasowym: "Decyzja o współpracy została podjęta przede wszystkim ze względu na realizowaną przez stowarzyszenie działalność sportową, zorientowaną na szkolenie i wychowywanie młodzieży. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że ważne dla firmy jest wspieranie lokalnych projektów, służących integracji mieszkańców Trójmiasta." 

Umowa z Grupą Energa została podpisana na rok z założeniem długofalowej współpracy. Wielkie wyzwanie i wielkie nadzieje. 

- Wspieranie lokalnych inicjatyw wpisuje się w naszą strategię marketingową. Do nawiązania współpracy z Bałtykiem zachęciła nas prowadzona przez klub od 2013 roku Akademia Piłkarska, w ramach której prowadzone są treningi dla dzieci już od siódmego roku życia na 14-latkach kończąc. Liczymy, że dzięki naszemu wsparciu stowarzyszenie będzie mogło jeszcze skuteczniej prowadzić szkolenie najmłodszych. Być może to właśnie w Bałtyku wyrośnie talent na miarę Roberta Lewandowskiego – mówi Anna Ziobroń, dyrektor departamentu marketingu i komunikacji w Energa SA.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z tak renomowaną spółką energetyczną, jak Energa. Liczymy, że  zaowocuje ona w najbliższej przyszłości zarówno awansem sportowym, jak i organizacyjnym klubu. Mamy nadzieję, że sponsoring strategiczny tak rozpoznawalnej marki pozwoli zbudować podwaliny pod przyszłe sukcesy, zarówno w piłce młodzieżowej, jak i seniorskiej. Cieszymy się, że wspólne działania Grupy Energa oraz SKS Bałtyk Gdynia pozwolą stworzyć kolejny silny ośrodek piłkarski na Pomorzu – skomentował na gorąco Józef Stopyra, prezes klubu. 

W sobotę pierwszy zespół biało-niebieskich, w niedzielę także drugi rozpoczną sezon ligowy w strojach z logo Grupy Energa. 
powrót do listy artykułów