Wakacje z piłką tylko u nas!

Tradycja "Półkolonii nad Bałtykiem" sięga wakacji 2013, w tym roku z pewnością przekroczymy barierę tysiąca uczestników, jeśli policzyć od pierwszej edycji. Dzieci do nas wracają, więc nie może być źle. Rok w rok staramy się urozmaicić ofertę, tym razem również nie zabraknie nowości.
Start pierwszego turnusu: 26 czerwca.
Zapisy w toku, gorąco polecamy. 

W skali realizowanej przez SKS Bałtyk to przedsięwzięcie jedyne w swoim rodzaju w Gdyni, o regularnie podwyższanym standardzie. Aktywny wypoczynek, piłka nożna i zabawa na sto sposobów. Łącznie sześć turnusów, do 4 sierpnia włącznie.   

Po szczegółowe informacje na temat półkolonii wystarczy kliknąć TUTAJ 
Zainteresowanych ofertą prosimy o staranne przejrzenie regulaminu i karty kolonijnej. 

W każdym dniu uczestnicy półkolonii będą pod opieką wykwalifikowanej kadry przed ponad 10 godzin - do 18:00. Podwójną dawkę zajęć piłkarskich urozmaicą: bowling w U7, wycieczka do Muzemu Techniki Wojskowej Gryf (NOWOŚĆ), zabawy w Centrum Zoltar (NOWOŚĆ), zwiedzanie Experymentu i seans kinowy. Wyżywienie w restauracji On/Off (NOWOŚĆ). 

Wakacje z Bałtykiem nie dadzą powodów do nudy. Jesteśmy bogatsi o doświadczenia z lat poprzednich i dobrze przygotowani. Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem klubu. Odpowiedziami na wszelkie pytania związane z półkoloniami służymy również pod specjalnym adresem e-mail: polkolonie@baltykgdynia.pl  
powrót do listy artykułów