Trzeba wyciągnąć wnioski

Niestety sparing z Lechią U-19 pokazał że pomimo bardzo dobrych gier kontrolnych z przeciwnikami z wyższej półki, do meczy z teoretycznie niżej notowanym rywalem również trzeba podchodzić z szacunkiem do przeciwnika - miejmy nadzieję, że będzie to kubeł zimnej wody dla graczy biało-niebieskich.

Gdynianie wyszli na prowadzenie w 29 minucie - do bramki trafił Juliusz Letniowski, ostatnim podaniem popisał się Adam Duda.

Trener Sebastian Letniowski po meczu:
"Goście bramki zdobywali po 70 minucie - młodzi gdańszczanie byli do bólu skuteczni - mimo wszystko czołowej drużynie III ligi nie przystoi w ten sposób przegrywać meczy z drużyną juniorską"

Bałtyk - Lechia Gdańsk (CLJ) 1:3 (1:0) bramki: Letniowski '29 - Macierzyński '72, '85, Kobryń '90.

BAŁTYK: Bartkowiak - Kołodziejski ('70 Gołubiński), Kostuch, Szur ('60 Korpalski), Kochanek ('60 Regulski), Marczak ('46 Rychłowski), Letniowski ('70 Golc), Duszkiewicz ('70 Malanowski), Czerwiński, Kuzimski ('60 Klecha) - Duda ('60 Marczak)

Kolejny sparing zagramy w następną sobotę - na NSR przyjedzie czwartoligowy Gryf Słupsk. Początek meczu o godz. 13:00.