Sztorm na Bałtyku

W niedzielę o 13:00 (boisko NSR) ostatni w tym roku mecz Bałtyku II w Gdyni. Podopieczni Jerzego Jastrzębowskiego podejmą Sztorm Mosty, prowadzony przez byłego bałtykowca Aleksandra Cybulskiego i mający w kadrze kilku byłych graczy SKS (Ciecierski, Kaleta, Przychocki, Standura).

Dla gdynian to mecz o spokojną wiosnę i zachowanie szóstego miejsca w tabeli. Sztorm na wyjazdach spisywał się dotąd słabo, czego dowodem sześć porażek i jedyne zwycięstwo nad zdecydowanym outsiderem - KS Mściszewice (2:1). Po powrocie pierwszego zespołu z Kleczewa zapewne kilku zawodników wzmocni rezerwy, dlatego grający ostatnio we Władysławowie 16-letni Karol Formella i o rok starszy Sebastiana Komsta wystąpią jutro (13:00) przeciwko Karolowi Pęplino w lidze U-19. Obok nich również Krzysztof Grzonkowski, który w V lidze musi odcierpieć karę zawieszenia za cztery żółte kartki.

Także w sobotę (11:00), ale w Ustce zagra zespół U-17. Jedynie zwycięstwo nad Jantarem, zresztą ostatnim w tabeli, pozwoli biało-niebieskim zachować nadzieje na udział w barażu z Bałtykiem Koszalinem (26 bm.) o prawo gry w CLJ w rundzie wiosennej.

Zaległe protokoły z V ligi
13. kolejka:
MKS Władysławowo - BAŁTYK II 1:0 (1:0)
Bramka: Michał Świerzyński (1)
BAŁTYK II:  Bartkowiak - Stencel, Gołubiński, Formella, Golc - Grzonkowski Ż (80 Fol), Zaborowski - Bartnicki, Kwaśniak, Wejman (65 Malanowski) - Komsta (65 Nowak)
Rezerwowi: Schulz - Jasina, Śliżewski

12. kolejka:
BAŁTYK II - Orzeł Trąbki Wlk. 2:1 (0:0)
Bramki: Damian PODKAŃSKI (62), Dominik KLECHA (71-karny) - Bartłomiej Kruk (80)
BAŁTYK II: Bartkowiak - Korpalski (81 Stencel), Proena, Kochanek, Gołubiński - Demianczuk, Golc (46 Kwaśniak) - Klecha Ż (88 Grzonkowski), Bartnicki, Wesołowski (71 Nowak) - Podkański
Rezerwowi: Schulz - Zaborowski, Malanowski 

powrót do listy artykułów