Starogard za mocny

Niestety zawodnicy ze Starogardu Gdańskiego okazali się lepsi. Już na samym początku meczu Bałtyk otrzymał dwa ciosy – w pierwszej minucie wynik strzałem głową otworzył Dawid Retlewski, w piątej minucie były zawodnik gdynian Wojciech Zyska zdobył bramkę z rzutu karnego.
Dwie minuty później biało-niebiescy dali wszystkim do zrozumienia, ze tanio skóry nie sprzedadzą – bramkę kontaktową zdobył Adrian Kochanek.
W 19 minucie znowu KP podwyższyło prowadzanie, Marek Szulc faulował w polu karnym Retlewskiego i sędzia Ewa Agustyn podyktowała rzut karny, jedenastkę ponowie wykorzystał Zyska.

Bałtyk na drugą połowę wyszedł z nastawieniem do ataku, w 51 minucie Juliusz Letniowski huknął z 16 metra w poprzeczkę, do piłki dopadł Mateusz Kuzimski i głową wpakował futbolówkę do bramki. Jest to już jego 19 bramka w tym sezonie i piąty gol w rozgrywkach ligowych z rzędu.

Zawodnicy KP wygrali mecz, czym potwierdzili swój przydomek rycerzy wiosny (8 zwycięstw, 2 remisy).
Graczom Bałtyku pozostaje się otrząsnąć i solidnie przygotować się do kolejnego spotkania. Już za tydzień w sobotę o godz. 14:00 gdynianie zagrają wyjazdowy mecz z Unią Solec Kujawski.