Rekordowa jesień

Tegoroczna jesień będzie dla naszego klubu najbardziej intensywna od ładnych kilku lat.

JESIEŃ 2017 

III liga 

12.08., 17:00 GDYNIA - Kaliski KS 2:3 (Rychłowski, Kuzimski)

19.08., 12:00 Wronki - Lech II Poznań 5:0
            (Rychłowski, Kuzimski k., Duda, Kochanek g., Szur)

23.08., 19:00 GDYNIA - GKS Przodkowo 5:0 
            (Kuzimski 2, Duda, Letniowski, Wesołowski) 

27.08., 15:00 Toruń - Elana 0:2 

  2.09., 15:00 GDYNIA - Energetyk Gryfino 3:0 (Kostuch g., Rychłowski g., Kuzimski)

  9.09., 17:00 Konin - Górnik 4:3 (J. Letniowski 2, Kuzimski k., Duda)

16.09., 11:00 GDYNIA - Wda Świecie 3:0 (J. Letniowski, Bartlewski g., Kuzimski)

23.09., 16:00 Ostrów Wlkp. - Centra 4:2 (Duda 2 /1g./, Kuzimski g., J. Letniowski)

  1.10., 15:00 GDYNIA - Wierzyca Pelplin 0:0 

  4.10., 15:45 Połchowo - Kaszuby 7:0 (Duda 3, Kostuch 2 /1k./, Regulski, Klecha)

  8.10., 12:00 Starogard Gd. - KP 1:0 (Duda) 

14.10., 18:00 GDYNIA - Unia Solec Kujawski 2:0 (Kołodziejski, Duda) 

18.10., 17:00 Gdańsk - Portowiec 4:1 (Proena g., Kuzimski, Kołodziejski w., Kostuch)

21.10., 18:00 Kołobrzeg - Kotwica 1:3 (J. Letniowski) 

28.10., 17:00 GDYNIA - Świt Skolwin 2:1 (Szur g., Kuzimski)

  4.11., 14:00 Kleczew - Sokół 0:1  

19.11., 15:30 GDYNIA - Polonia Środa 4:1 (Kuzimski 2, Duda g., Roszak s.)

25.11., 13:00 Jarocin - Jarota 1:1 (Kuzimski) 

  2.12., 15:30 GDYNIA - Pogoń II Szczecin 1:0 (J. Letniowski) 

Aktualizacja: 2.12.2017 

 

V liga 

13.08., 11:00 GDYNIA - Sokół Ełganowo 5:0 (Proena, Klecha, Bartnicki, Nowak, Wejman)

15.08., 16:00 Gdańsk - Polonia 0:0 

20.08., 11:00 GDYNIA - KS Mściszewice 11:0 
             (Podkański 4, Klecha 2, Wesołowski 2, Zaborowski, Nowak, Kudyba) 

27.08., 13:00 GDYNIA - Sopocki PK 2:0 (Kudyba 2) 

  2.09., 16:00 Skarszewy - Wietcisa 3:3 (Kudyba 2, Bartnicki) 

10.09., 13:00 GDYNIA - Gedania II 2:2 (Kudyba, Kwaśniak) 

16.09., 12:00 Reda - Orlęta 1:5 (Malanowski)

20.09., 17:30 Gdynia - GKS Kowale (PP) 3:4 (Nowak 2, Bartnicki)

24.09., 11:00 GDYNIA - GKS Sierakowice 5:4 (Bartnicki 2, Zaborowski, Niemiec, Wejman) 

30.09., 14:00 Kowale - GKS 1:4 (Kloskowski s.)

  8.10., 13:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 0:3 

14.10., 12:30 Połchowo - Kaszuby 3:0 (Komsta, Bartnicki, Malanowski) 

22.10., 13:00 GDYNIA - Orzeł Trąbki Wlk. 2:1 (Podkański, Klecha k.) 

28.10., 13:00 Władysławowo - MKS 0:1 

  5.11., 13:00 GDYNIA - Sztorm Mosty 4:1 (Kwaśniak, Zaborowski, Klecha, Nowak)

11.11., 13:00 Kamienica Królewska - KS 1:3 (Fol) 

Aktualizacja: 11.11.2017 

 

U-19 (A1)     2000-2001 

I liga wojewódzka 

20.08., 13:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 0:2 

27.08., 15:00 GDYNIA - Chojniczanka 0:6 

10.09., 15:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 1:1 (Niemiec w.) 

17.09., 13:30 Bytów - Bytovia 1:4 (Szejko)

30.09., 11:00 Trąbki Wlk. - Orzeł 3:0 (Komsta, Turkacz, samobój)

  8.10., 15:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 2:1 (Komsta 2) 

11.10., 16:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 2:0 (Komsta, Bartnicki) 

14.10., 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 0:1 

  4.11., 13:00 GDYNIA - Karol Pęplino 2:0 (Kosecki, Piwowarski) 

12.11., 11:00 Słupsk - Gryf SA 1:3 (Giruć) 

25.11., 13:00 GDYNIA - Żuławy Nowy Dwór Gd. 5:2 (Wejman 4, Gibaszek) 

 

U-17 (B1)     2002 

I liga wojewódzka 

20.08., 15:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 2:0 (Delinac, Andryszak) 

27.08., 17:00 GDYNIA - Chojniczanka 1:3 (Grochowski) 

  3.09., 11:00 Gdańsk - Gedania 1:1 (J. Sadowski)

10.09., 17:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 2:2 (J. Sadowski k., Muszyński)

16.09., 11:00 Bytów - Bytovia 1:1 (Czerkies) 

24.09., 17:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 6:0
            (J. Sadowski 3, Wasilewski, Sobiecki, Fornalik)

30.09.,.11:00 Gdynia - Arka SI 1:0 (Muszyński)

  8.10., 15:30 GDYNIA - Gryf Wejherowo 5:0 (J. Sadowski 3, Czerkies, Sobiecki)

14.10., 11:00 Gdańsk - Lechia II 4:5 (Muszyński 2, Wawrzyniak, J. Sadowski) 

22.10., 17:00 GDYNIA - Start Miastko 4:2 (J. Sadowski 2, Wawrzyniak, Sobiecki)

29.10., 13:30 Kościerzyna - Kaszubia 2:0 (Sobiecki 2) 

  4.11., 11:00 Ustka - Jantar 11:0 
          (J. Sadowski 3, Grochowski 2, Wawrzyniak, Czerkies, Andryszak, Sobiecki, sam. 2)

11.11., 11:00 Słupsk - KS Gryf 3:2 (J. Sadowski, Delinac, Muszyński) 

26.11., 14:00 GDYNIA - Bałtyk Koszalin (CLJ)  0:1 

29.11., 14:00 Koszalin - Bałtyk (CLJ) 1:2 (J. Sadowski) 

 

II liga - drugi zespół 

23.08.,   9:00 Gdynia - AP KP 1:2 

26.08., 15:00 GDYNIA - Arka SI II Gdynia 1:1

30.08., 17:00 Żelistrzewo - Korona 1:8 

  3.09., 15:00 Gdańsk - Olimpic 4:3

  9.09., 11:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 1:3

16.09., 18:00 Gdańsk - Teamspirit 3:1

23.09., 11:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 3:1

  1.10., 11:00 Mosty - Sztorm 2:7 

  7.10., 13:00 Gdynia - Orkan Rumia 4:3 - 4:0 wo. 

14.10., 13:00 Gdańsk - Polonia 2:0 

21.10.,   9:00 GDYNIA - Iskra Gdynia 0:1 

  5.11., 17:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 2:1 

12.11., 13:00 Władysławowo - MKS 3:2 

 

U-15 (C1)      2003 

I liga wojewódzka 

12.08., 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 4:8 (Żurawski 3, Jarmolik)

20.08., 17:00 GDYNIA - Pogoń Prabuty 3:0 (Święciński, Jarmolik, samobój)

27.08., 11:00 Gowidlino - FC 1:7 (Żurawski) 

  2.09., 17:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 0:4

10.09., 13:30 Gdańsk - Gedania 0:3 

17.09.,   9:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:7

23.09.,   9:00 Gdynia - Arka SI 0:16

  1.10., 17:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 1:1 (Kmiecik)

  8.10., 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 1:4 (K. Ponichtera)

14.10., 13:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 1:2 (Wręczycki) 

21.10., 11:00 Nowy Dwór Gd. - Żuławy 2:4 (Żurawski, Jarmolik) 

29.10., 15:00 GDYNIA - Borowiak Czersk 1:0 (Kmiecik) 

  4.11., 11:00 Ustka - Jantar 1:2 (Jarmolik) 

 

II liga - drugi zespół 

  3.09., 17:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 0:18

  6.09., 18:00 Rumia - Orkan 0:6

10.09., 10:00 Gdańsk - Conrad 0:3

13.09., 15:00 Luzino - KTS-K 9:0

16.09., 17:00 GDYNIA - Morena Gdańsk 1:2

23.09., 15:30 Żelistrzewo - Korona 1:5

  7.10., 14:00 Gdańsk - Portowiec 0:5 

15.10., 17:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 1:3 

22.10., 11:00 Reda - Orlęta 1:5 

28.10., 13:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 1:4 

 

U-14 (C2)      2004 

I liga wojewódzka 

23.08., 17:30 GDYNIA - Lechia Gdańsk 0:2 

27.08.,   9:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 0:3 

  4.09., 16:00 GDYNIA - Chojniczanka 0:2

10.09., 15:30 Gdańsk - Gedania 2:1 (P. Kwiatkowski, Grzelak)

17.09., 15:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 1:3 (Strzelecki)

24.09.,   9:00 Gdynia - Arka SI 0:6 

30.09., 17:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard 1:0 (J. Kwiatkowski) 

  7.10., 16:00 Kartuzy - Cartusia 2:1 (J. Kwiatkowski 2)

14.10., 15:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 1:2 (Wiśniewski) 

22.10., 11:00 Tczew - Gryf 2:1 (K. Jarząb, Wiśniewski) 

28.10., 15:00 GDYNIA - ULKS U-2 Bytów 2:1 (Wiśniewski 2) 

  4.11., 13:30 Ustka - Jantar 1:0 (J. Kwiatkowski) 

12.11., 15:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 3:0 (Wiśniewski, P. Kwiatkowski, Strzelecki)

 

U-13 (D1)     2005 

II liga - grupa 1 

23.08., 14:30 Gdynia - AP KP 1:4 

26.08., 11:00 GDYNIA - Profan Gościcino 18:0 

30.08., 13:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 4:0

  2.09., 12:00 Żelistrzewo - Korona 1:1 

  9.09., 15:00 GDYNIA - Barca Bolszewo 4:0

16.09.,   9:00 Gdynia - Iskra 9:0

20.09., 15:30 Luzino - KTS-K 1:3 

24.09.,   9:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 1:5

  8.10., 11:00 GDYNIA - Zatoka Puck 4:2 

14.10.,   9:00 Reda - Jedynka II 2:1 

21.10., 15:00 GDYNIA - Kaszuby Połchowo 5:1 

28.10., 19:00 Gdynia - UKS Cisowa 1:1 

  4.11., 17:00 GDYNIA - MSK Władysławowo 11:1 

11.11., 11:00 Rumia - Orkan 3:4 

 

II liga - grupa 2 

23.08., 16:00 Gdynia - AP KP II 1:2 

26.08., 13:00 GDYNIA - Karlikowo Sopot 1:5 

30.08., 14:30 GDYNIA - Gryf II Wejherowo 1:5 

  2.09., 18:00 Gdańsk - Olimpic 2:7

  9.09., 13:00 GDYNIA - Sztorm Gdańsk 0:5

16.09., 13:00 Gdańsk - Jaguar II 1:0 

20.09., 16:30 Luzino - KTS-K II 0:16 

23.09., 15:00 GDYNIA - Radunia II Stężyca 0:7

  7.10., 11:00 Sulmin - KS 1:6

15.10., 11:00 Gdańsk - Gedania II 1:6 

21.10., 13:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 2:2 

29.10., 11:00 Gdańsk - Morena 0:7 

  4.11., 19:00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 1:6 

12.11., 15:00 Gdańsk - Olimpia Osowa 0:4  

 

U-12 (D2)     2006 i 2007 

Grupa 2 

27.08.,   9:00 GDYNIA - Jedynka Reda 6:0 

  9.09., 11:00 GDYNIA - Arka SI Gdynia 1:4

24.09., 13:00 GDYNIA - Gedania II 5:2

27.09., 16:00 Gdynia - AP KP 7:0

30.09., 11:00 Mosty - Sztorm 4:2

  7.10., 12:30 Rumia - Orkan 5:0

15.10., 11:00 Gdańsk -  Jaguar III 3:1 

21.10., 17:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 3:0 

29.10., 17:00 Gdynia - UKS Cisowa 5:1 

  4.11., 15:00 GDYNIA - Gryf II Wejherowo 2:1 

 

Grupa 3 

27.08., 13:30 Mosty - Sztorm II 2:1 

  2.09., 15:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 1:4 

  9.09., 13:00 Rumia - Orkan II 3:3

16.09., 13:00 GDYNIA - AP Gdańsk 11:2 

23.09., 17:00 Gdańsk - Jaguar 0:9

  1.10., 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 0:3

14.10., 17:00 GDYNIA - Biało-Zielone Gdańsk 5:1 

21.10., 10:00 Gdańsk - Conrad 1:2 

28.10., 11:00 GDYNIA - Gedania III 3:1 

  8.11., 19:00 Gdańsk - Lechia 1:3 

 

Grupa 4 

  3.09., 13:00 Gdańsk - Portowiec 4:1

10.09.,   9:00 GDYNIA - Piki Gdańsk 0:2

16.09., 17:00 Suchy Dąb - Motława 2:1

24.09., 13:00 GDYNIA - Gedania 3:4

30.09., 12:00 Gdańsk - Sparta 4:0

  7.10., 15:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 0:7

15.10., 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 4:1 

21.10., 11:00 Pruszcz Gd. - GTS 0:4 

28.10., 17:00 GDYNIA - Sporting Leźno 3:1 

Aktualizacja: 1.12.2017 


WIOSNA 2017 
JESIEŃ 2016 
WIOSNA 2016  
JESIEŃ 2015 
WIOSNA 2015
JESIEŃ 2014
WIOSNA 2014 

powrót do listy artykułów