Potok popłynął

Wynikiem 13:0 (4:0) zakończył się ostatni przed rundą rewanżową mecz kontrolny Bałtyku II. Na boisku "B" gdynianie rozgromili drużynę Sopocki Potok Kamionka, z którą będą walczyć o awans do V ligi. Wiosnę rozpoczną w sobotę meczem z Celtikiem w Redzie.

Bramki: Dominik Klecha - pięć, Bartosz Kudyba i Mateusz Mościcki po dwie oraz Maksymilian Nowak, Patryk Niemiec, Konrad Wejman i Michał Piątkowski

BAŁTYK II: Bartkowiak - Dorawa, Gołubiński, Adamczyk, Śliżewski - Niemiec (65 Wejman), Kwaśniak (65 Mościcki), Grzonkowski (65 Pobłocki), Nowak (65 Ter-Petrosyan) - Kudyba (45 Piątkowski), Klecha

Juniorzy, którzy rozpoczęli przygotowania razem z seniorami, rozegrali łącznie 9 sparingów. Trzy z nich przegrali, każdy z powodu nieskuteczności, a być może też nonszalancji, na którą w lidze nie można sobie pozwolić. Z drugiej strony było sporo kontuzji, które wykluczały z treningów liderów zespołu. W sobotę zabrakło m.in. Kordiana Bartnickiego i Jakuba Golca, a przewidziany do pierwszego składu Patryk Stencel zgłosił ból w nodze podczas rozgrzewki.
- Do przerwy, zanim sopocianie złożyli broń, nasza gra wyglądała dobrze - oceniał ostatni sparing Jerzy Jastrzębowski. - Uzyskaliśmy przewagę, bramki padały po ładnych akcjach. Na tydzień przed ligą sprawy wyglądają obiecująco.

Zimowe sparingi:
Kaszubia Kościerzyna (IV) 2:2
GTS Goszyn (B) 11:0
Gedania II (A) 0:1
Polonia Gdańsk (V) 8:6
Karlikowo Sopot (B) 6:1
Eko-Prod Szemud (V) 3:2
Czarni Pruszcz Gd. (U-19) 0:3
Orzeł Trąbki Wlk. (V) 2:3
Sopocki PK (A) 13:0

Bramki:
13 - KLECHA
8 - Nowak
5 - Buławski
4 - Mościcki, Piątkowski
3 - Kudyba, Wejman
2 - Niemiec
1 - Bartnicki, Grzonkowski, samobójcza
powrót do listy artykułów