Piątkowe granie

Już jutro na trzecioligowy bój wrócą zawodnicy Bałtyku, o godzinie 17:00 na bocznym boisku stadionu miejskiego spotkają się z Kotwicą Kołobrzeg.

W związku z zaplanowanym na najbliższy poniedziałek startem remontu NSR przenosimy się na boisko „A”. Tam też zagramy kolejne gospodarskie mecze z Sokołem Kleczew i Jarotą Jarocin.

Nowy sezon biało-niebiescy zainaugurują już na Narodowym Stadionie Rugby – na nowej płycie boiska ze sztuczną trawą  najnowszej generacji.

Kotwica Kołobrzeg zajmuje 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 50 punków z bilansem bramek 40-25, z czego na wyjazdach zgromadzili 21 oczek.
Piątkowy przeciwnik gdynian czeka na zwycięstwo w lidze od 28 kwietnia, wtedy na własnym stadionie Kotwica wygrała z Unią Solec Kujawski 2:0 (Krzysztof Wołkowicz, Łukasz Włodarczyk).
Na pełną pulę wyjazdową czekają jeszcze dłużej – od 7 kwietnia od meczu w Ostrowie Wielkopolskim (3:0 Ołeh Majik x2 i Wołkowicz).
Ostatnie trzy mecze gości to same przegrane, Pogoń II (1:2 bramka Michała Danilczyka), Świt Skolwin (0:3) i Sokół Kleczew (0:1).

Liczymy na ciekawe widowisko w piątkowe popołudnie – po pucharowym meczu w Starogardzie Gdańskim apetyty są ogromne – serdecznie zapraszamy!

powrót do listy artykułów