Nowa jakość

W nowym roku nasza akademia włączyła się do systemu sport.bm.pl. To platforma, która pozwoli usprawnić proces składkowy w stowarzyszeniu, jednocześnie znacząco poprawi komunikację w pięciokącie: klub - trenerzy - kierownicy - rodzice - zawodnicy. 

Kwestia komunikacji jest dla klubu i trenerów celem nadrzędnym, dlatego rejestrację traktujemy jako obowiązek obejmujący wszystkich członków-uczestników opłacających składki statutowe z tytułu udziału w szkoleniu sportowym. Koszty z tytułu użytkowania systemu ponosi w całości SKS Bałtyk Gdynia AP

Współpracę z Grupą Blue Media podzieliliśmy na kilka etapów. Jako pierwsze do systemu weszły drużyny roczników 2004 i 2006. Deadline dla rejestracji dotychczasowych zawodników tych zespołów upływa we wtorek, 31 stycznia. Do rodziców wszystkich zawodników zostały wysłane zaproszenia z formularzem zgłoszeniowym. Na dziś korzysta z funkcjonalności systemu ponad 90 procent zaproszonych. Tych, którzy jeszcze nie zarejestrowali się, prosimy o poświęcenie dosłownie kilku minut i dopełnienie formalności. Po rejestracji proces opłaty składki statutowej nie będzie się różnić od tego, jaki towarzyszy nam, gdy dokonujemy płatności za zakupy w sieci poprzez  operatorów takich jak np. PayU. Równocześnie trenerzy i kierownicy drużyn uzyskają szereg opcji umożliwiających chociażby kontakt z opiekunami i zawodnikami w czasie rzeczywistym poprzez aplikację mobilną. 

Baza wiedzy i odpowiedzi na podstawowe pytania są dostępne po kliknięciu TUTAJ 

Od drużyny 2003 rozpoczęliśmy właśnie drugi etap rejestracji. Luty to czas, w którym wszyscy podopieczni trenera Karola Złonkiewicza powinni zarejestrować się w systemie. Płatności poprzez system uruchomimy 1 marca. To samo dotyczy zawodników z roczników 2005 i 2008, do których opiekunów w najbliższych dniach zostaną wysłane zaproszenia (screen zaproszenia poniżej) 

Za miesiąc etap trzeci z zespołami 2002, 2007 i 2009 (start płatności: 1 kwietnia). 

Tak wygląda treść e-maila z zaproszeniem, jeśli ktoś pomyślał, że to mógł być spam.  
powrót do listy artykułów