Łatwa wygrana

Bałtyk II pokonał Sztorm Mosty 4:1 (2:0). To był ostatni mecz rezerw w Gdyni w tym roku. Za tydzień biało-niebiescy powalczą z sąsiadem w tabeli KS Kamienica Królewska o szóste miejsce na półmetku rozgrywek V ligi. Wystarczy do tego remis, ale rywal jest w gazie, czego dowodem cztery kolejne zwycięstwa bez straty gola.

Bramki: Erwin KWAŚNIAK (38), Kamil ZABOROWSKI (40-głową), Dominik KLECHA (61), Maksymilian NOWAK (90) - Karol Szumotalski (47-karny)

BAŁTYK II:  Bartkowiak - Stencel (20 Śliżewski), Gołubiński, Golc, Wesołowski - Kwaśniak (84 Malanowski), Zaborowski - Bartnicki (59 Wejman), Rychłowski Ż, Klecha - Podkański (84 Maks Nowak)
Rezerwowi: Niciński

Nasz zespół rozpoczął grę wzmocniony kilkoma III-ligowcami (po raz pierwszy w rezerwach wystąpił Szymon Rychłowski) i od początku było widać, że będzie rozdawać karty. Jednak trochę czasu musiało upłynąć (ok. 30 minut), aby atak pozycyjny zaczął funkcjonować. Gdynianie skruszyli mur w 38 min, gdy Kwaśniak otrzymał świetne podanie od Rychłowskiego i przelobował golkipera Sztormu, Eryka Skulicha. Minęło kilkadziesiąt sekund, Kewin Wesołowski dośrodkował z rzutu rożnego i celną "główką" popisał się Zaborowski (na zdjęciu głównym).
Krótko po przerwie sędzia podyktował "jedenastkę" za faul Kwaśniaka, jednak przebieg gry nie wskazywał, aby goście, którzy przyjechali w czternastu i bez rezerwowego bramkarza, mogli pokusić się o niespodziankę. W 61 min Klecha "zabił" mecz zamykając dobre dośrodkowanie Rychłowskiego.

V liga (gr.1)
14. KOLEJKA: Sierakowice - Kowale 1:2, Orlęta - Czarni 2:5, Władysławowo - Sopocki PK 3:0, Wietcisa - Orzeł 2:3, Polonia - Kamienica Król. 0:3, Gedania II - Kaszuby 5:1, Mściszewice - Sokół 2:5