Koniec laby

Drużyna Bałtyku grająca w lidze U-19 zaczęła sezon od porażki. Robert Wera otrzymał posiłki z V ligi w osobie Patryka Niemca, który zagrał na szpicy z opaską kapitańską na ramieniu, lecz i tak skorzystał łącznie z siedmiu juniorów młodszych (czterech w "11"). Na wynik końcowy największy wpływ miał gol stracony kilkanaście sekund przed gwizdkiem na przerwę. Po zmianie stron goście ze Starogardu byli już wyraźnie lepsi. 

U-19
BAŁTYK - KP Starogard Gd. 0:2 (0:1)
BAŁTYK: K. Necel - S. Kołodziejski (Dobrowolski), Formella, Jasina, Sławiński - Barlak, Szejko - Giruć, Gibaszek (M. Kołodziejski), Kaszuba (Piwowarski) - Niemiec 

Inauguracja ligi udała się za to podopiecznym Krzysztofa Wesołowskiego. Wygrana z rywalem, który w poprzednim sezonie pomorskiej ligi C1 stanął na wyższym stopniu podium, jest szczególnie cenna zważywszy na liczbę sześciu debiutantów w wyjściowym składzie. Ozdobą meczu był gol Mateusza Andryszaka z ok. 25 m.  

U-17 
BAŁTYK - KP Starogard Gd. 2:0 (1:0); Delinac (30), Andryszak (55) 
BAŁTYK: Mallek - Bień, Czerkies, Rynkowski, Andryszak Ż - Wasilewski (Wojtkiewicz), Sadowski, Sobiecki, Delinac Ż (Budziński Ż) - Muszyński (Wołowski), Kurek (Fornalik) 

Drużyna 2003, mimo kłopotów kadrowych (zabrakło m.in. Dawida Żurawskiego, który tydzień temu ustrzelił hat-tricka), zdobyła dziś swoje pierwsze punkty w pomorskiej elicie. Młodszy z bramkarskiego duetu Neclów, Szymon miał więc lepszy weekend od Krzysztofa. 

U-15 
BAŁTYK - Pogoń Prabuty 3:0 (1:0); samobój (20), Jarmolik (40), Święciński (47) 
BAŁTYK: S. Necel - Gębski, Olszewski, Kabała, Dąbek - Radzikowski, K. Ponichtera, Święciński, Jarmolik, Wiśniewski - Kmiecik oraz Mówiński, Adamczewski, Pleczyński, Wręczycki 


powrót do listy artykułów